Gwiazd Naszych Wina

gwiazd”Gwiazd naszych wina” to głośny film Josha Boone’a. Jego światowa premiera odbyła się 16 maja 2014 roku zaś w Polsce dopiero 6 czerwca, czyli prawie miesiąc później. Film zekranizowano na podstawie książki Johna Greena. Główną bohaterkę Hazel Grace Lancaster zagrała Shailene Woodley natomiast Augustusa Watersa zagrał Ansel Elgort.

Film, jest smutną historią Hazel Grace Lancaster,
z tragicznym zakończeniem. Bohaterka już na samym początku mówi, że nie ma w życiu szczęśliwych zakończeń i tak dzieje się w jej własnym życiu. W filmie jest oczywiście młodzieżowa miłosna historia. Młoda dziewczyna na początku nie chce wiązać się ze swoim niedawno poznanym kolegą Augustusem, lecz chce się z nim tylko zaprzyjaźnić. Po kilku miesiącach nie wytrzymuje i stają się najszczęśliwszą parą na świecie. Jednak życie jest byt okrutne, choroba Augustusa nasila się i chłopak umiera. Grace jest załamana po utracie bliskiej jej osoby.

Film ten jest bardzo pouczający, pokazuje nam, że powinniśmy cieszyć się życiem, takim jakie mamy.

JULIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge