Enderblog

 • Czemu tak!?

  Hello! Cześć! Zauważyłem, że nikt nie zostawia komentarzy i nie pisze materiału konkursowego! Piszcie czym prędzej, bo konkurs nie trwa wiecznie, a czasu coraz mniej! Czekamy!

  Pozdro! EnderQba! ;)

   
 • Wspomnienia z przed prezentacji projektu…

  Hej! Powie… Znaczy napisać Wam jak było przed prezentacją projektu? Przed prezentacją była trema, lecz uśmiech też był… Byłem szczęśliwy, bo to była moja pierwsza prawdziwa prezentacja, którą oglądały osoby nie tylko z mojej klasy, ale rodzice moich kolegów  i koleżanek z klasy, starsi koledzy. młodsi koledzy i nie tylko!

  Oto zdjęcia z mojej prezentacji i Festiwalu 2.0:

   
 • Polecane narzędzia…

  Cześć! Chciałbym polecić Wam parę przydatnych programów i stron internetowych…

  1. Microsoft PowerPoint (świetny program do robienia prezentacji np. projektu)

  2. Strona www.4free.pl (można za free udostępniać swoje quizy (ja tak zrobiłem), zadania, testy, i wszystko jest on-line)

  3. Microsoft World (można tworzyć fajne dokumenty tekstowe)

  Polecam też Naszą szkolną stronę: www.krosnosp3.republika.pl…

  Pozdrawiam, EnderKuba!!!

   
 • Kłopoty podzczas projektu…

  Cześć! Przedstawię wam problemy jakie napotkały nas podczas pracy w projekcie…

  1. Były problemy z dotrzymywaniem terminów.

  2. Były kłopoty z wywiązywaniem się z nadanych obowiązków.

  Udało na się rozwiązać te problemy motywacją, i drobnym ,,przyciśnięciem do muru”…
  Pani Samborska miała rację… Projekt trzeba było zacząć wcześniej… Dobrze, że pani przedłużyła termin projektu, bo inaczej nie dalibyśmy rady z terminami! Następnym razem lepiej zorganizuje moją grupę…

  Już wiemy, że  najważniejsza jest więc dobra współpraca. To dzięki realizacji projektu uczymy się pracy zespołowej. Każda grupa tworzy jedną drużynę, w której przestrzega się pewnych, wspólnie ustalonych zasad, np. dbanie, by każdy w grupie czuł się ważny, słuchanie siebie wzajemnie.

  Istotne jest dotrzymywanie terminów, a z tym były pewne problemy.

  Doskonaliliśmy i poszerzaliśmy Tikowe umiejętności. Na przykład tworzenie prezentacji w Power Poincie, posługiwanie programem do edycji tekstów. Nauczyliśmy posługiwać się stroną 4free.pl do tworzenia quizów, ankiet i testów on line . Dla nas znalezienie informacji w internecie nie jest już problemem.

   
 • Wielki powrót!

  Cześć! Nie mówiłem wam, ale ostatni miałem problemy żołądkowe i nie chodziłem do szkoły… Dziś poszedłem i musiałem napisać kartkówkę z anglika i klasówkę z matmy!

  Pozdro, Kuba!

   
 • Moja prababcia skończyła 90 lat!

  Cześć! Tu Enderman! Wszystkiego najlepszego dla mojej prababci Stefci, która skończyła 90 lat! Mieszka na Krościenku… Ja na nią mówię ,,probabcia”, bo ona nigdy się nie poddaje, i myślę, że mogę być dumny z tego że mam taką probabcie…

  Pozdro, EnderKuba!

   
 • Otwarcie EURO 2K12…

  Hej! Tu EdnerKuba! Oglądaliście wczoraj mecz Polska: Grecja? Był remis 1:1…Każdy liczył na wygraną, ale remis lepszy niż przegrana… :D Mecz był piękny, i niech żałuje każdy kto nie oglądał!

  Pozdro, EnDerKuBa!!! :D

   
 • Coś dla śmiechu…

  Cześć! Zaprezentuje wam fajne i ciekawe filmiki które znalazłem na YouTube:

  YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
   
 • Po zielonej szkole…

  Cześć! To znowu ja, tym razem bardziej zadowolony niż zwykle… Zgadniecie czemu? Wczoraj (piątek) wróciliśmy z 5 dniowej Zielonej Szkoły! Było ekstra! Były quady, konie i dużo innych atrakcji… Pierwszego dnia spaliśmy w Bochni… Drugiego pojechaliśmy do Borka, a tam zamieszkaliśmy w domkach. :D A, jeszcze jedno… Zaprezentowaliśmy już nasz projekt, znaczy sam prezentowałem bo każdemu coś wypadło…

  Pozdro, Kuba ;)

   
 • Jutro prezentujemy!

  Cześć!!! To ja, znowu piszę do was po chwili nieobecności… Jutro (sobota) prezentujemy w raz z innymi grupami projekt na dniu rodziny. Mam nadzieję, że dużo osób zjawi się by obejrzeć naszą prezentację.

  Pozdro, Kuba ;)

   
css.php