Teledysk który nas zainspirował.

Powstało, wiele ciekawych, wspaniałych teledysków znanych artystów jak i tych mniej popularnych, które mogłyby być wrzucone do pudełka z napisem „Inspirujące.”

Nam przypadł do gustu szczególnie jeden. Bardzo rozpoznawalnej piosenkarki – Pink. Nagrała ona to video do piosenki „F**kin’ Perfect” choć z nazwy wydawać by się mogło że jest on kontrowersyjny, to tak jest ale w pozytywnym sensie.

Już w samych słowach tłum.

„Wybrałam złą drogę, raz czy dwa
Lecz wywalczyłam ją krwią i ogniem”

„Poniżana, zagubiona, niezrozumiana”

„Bardzo, bardzo proszę, jeśli kiedykolwiek, kiedykolwiek poczujesz
Jakbyś był niczym, dla mnie jesteś idealny”

Daje, nam to dużo do myślenia, piosenka pokazała w bardzo intrygujący sposób typowe zachowania we współczesnym świecie oraz jego problemy. Coś z czym sami powinniśmy walczyć, pokonywać swój strach i lęk, nie patrząc na innych, pozostać sobą, nie naruszając przy tym zasad moralnych.

Wszystko, ma swoje źródło od wczesnego dzieciństwa, potem idzie już jak lawina i ciągnie się przez całe nasze życie, do póki nie znajdzie się ktoś kto nam pokaże tą 2, lepszą drogę, da szczęście i miłość którego tak bardzo nam brakuję. Z taką ogromną siłą, możemy pokonywać wszystkie przeciwności losu.

Kradzieże, bijatyki, cięcie się, to nie jest wyjście z sytuacji, to ucieczka przed samym sobą i życiem, które nas przytłoczyło. To lęk przed kolejną porażką na oczach innych. Ten teledysk właśnie dlatego inspiruję, szczególnie młodych ludzi, do tego że jeśli to robią, albo mieli chociaż takie myśli, to NIE WARTO, nigdy nie ma sensu poświęcać się za wszystko i wszystkich. Trzeba iść przez życie z wysoką uniesioną głową, i pozostać sobą, a jeśli chcę się zmienić świat, to trzeba zacząć o tego człowieka którego widzimy w lustrze.

TELEDYSK 

Pierwsze kroki ku marzeniom….

Jedna z nas, a dokładnie Kasia zaczęła spełniać swoje marzenia i zmierza ku aktorstwu.

Po spontanicznym zgłoszeniu się do castingu twarzy w jednym z wrocławskich galerii handlowych, kiedy tamtędy przechodziła, uznała to za dobrą zabawę i nawet nie śniła marzyć, że dostanie jakąś odpowiedź w przeciągu 4 dni.

W ten zaskakujący dzień, otrzymała sms, z informacją o zakwalifikowaniu się dalszego etapu, oraz zainteresowaniem się ze strony producenta oraz firmy ATV film „Galeria Twarzy” jej wizerunkiem.

Umówiła się na kolejne spotkanie, podczas którego przeprowadzono z nią rozmowę o jej żywym zainteresowaniu filmem i produkcją filmową. Chwaląc się przy tym, że bierze udział w internetowym kursie filmowym, „Filmoteka Szkolna”.

Na pytanie „Chcesz podpisać umowę” Oczywiście odpowiedziała „Tak”

Podczas tej wizyty, nie tylko podpisała umowę z firmą ATV film studio, i od jakiegoś czasu jest jedną z ich twarzy, tworząc tym wizerunek firmy ale wzięła udział w sesji fotograficznej do portfolio.

Umowa trwa rok, obejmuję seriale, filmy, reklamy telewizyjne, programy telewizyjne, teledyski, pokazy mody, reality show, eventy firmowe, sesje zdjęciowe.

_ABC8425 2

10 ulubionych reżyserów

Kolejność, przypadkowa :)

1. Juliusz Machulski, ponieważ jego filmy są ciekawe i nieprzewidywalne, a jednym z moich ulubionych jest „W ciemności”. LINK

2. James Cameron za nakręcenie najpiękniejszych filmów ukazujących miłość dwoja ludzi. Jednymi z najbardziej znanych filmów są „Titanic” oraz „Avatar”. LINK

3. Francis Lawrenc za film „Jestem legendą” i z niecierpliwością czekamy na drugą część Igrzysk Śmierci, tj. „W pierścieniu ognia” w jego reżyserii. LINK

4. Steven Spielberg ponieważ jest twórcą jednych z najlepszych filmów wszech czasów tj. „Park Jurajski” , „Faceci w czerni 3″ LINK

5. Gary Ross I za wyreżyserowanie jednego z moich ulubionych filmów „Igrzyska Śmierci”.LINK

6. Jacek Bromski ze względu na stworzenie filmu pt. „Uwikłanie” , który uważam za jedną z najlepszych polskich ostatnich lat. Bromski stworzył film o bardzo ciekawej i wciągającej fabule, która wzbudza wielkie zainteresowanie  w widzu. Ja osobiście wracałam wielokrotnie do „Uwikłania”. LINK 

7. Eugeniusz Korin reżyser świetnego thrillera pt. „ Sęp”, którego jest też scenarzystą. Do swego filmu dobrał obsadę najlepszych aktorów takich jak: Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski, Anna Przybylska, czy Piotr Fronczewski. W „Sępie” udało mu się połączyć kino akcji z wątkami miłosnymi. Stworzył bardzo wciągający i emocjonujący film. Zawiera on wiele zagadek, które widz może rozwiązywać wraz z bohaterami. LINK

 

„Oszukana”

Nie jestem, zwoleniczką filmów, w którym pojawiają się krwawe sceny. Nie przepadam też za samą aktórką, która wcieliła się w gówną rolę. Angeline Jolie. Zostałam, więc zmuszona by obejrzeć ten film i nie żałuję.

Świetni aktorzy i kostiumy. Ukazanie tego w latach 30, XX wieku, dodaje uroku, rozgrywanym scenom. Jedyne, co mi się nie podobało, to ciągłość. Akcja rozgrywa sie po mału, nie dzieję się nic co by mogło doprowadzić do puenty, przez co wiele osób może się zastanawiać, czy rzeczywiście jest to na faktach autentycznych?

Sama, zaś Angelina, w pewnym momencie może drażnić, powtarzając w kółko „Gdzie jest mój syn?”. Gdyby, wiedzieli na pewno by jej w końcu powiedzieli :)

Mimo tego, bardzo polecam bo Eastwood, przedsatwił problem nie tylko tamtych czasów ale i obecny. Urzekł mnie wręcz, moment w której pokazuję matczyną miłość, którą inni na codzień nie dostrzegają i nie doceniają. W końcu trzeba coś stracić by to docenić.

Kasia.

Witamy !

Nazywamy się Kasia, Natalia, Klaudia i Dżesika. Jesteśmy uczennicami klasy 2b Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy (Powiatowego Zespołu Szkól nr 1), chodzimy do klasy o profilu europejskim. Zdecydowałyśmy się na udział w projekcie „Filmoteka”, ponieważ interesujemy się wszelkimi rzeczami związanymi z nagrywaniem filmów ;)