Pierwsze kroki ku marzeniom….

Jedna z nas, a dokładnie Kasia zaczęła spełniać swoje marzenia i zmierza ku aktorstwu.

Po spontanicznym zgłoszeniu się do castingu twarzy w jednym z wrocławskich galerii handlowych, kiedy tamtędy przechodziła, uznała to za dobrą zabawę i nawet nie śniła marzyć, że dostanie jakąś odpowiedź w przeciągu 4 dni.

W ten zaskakujący dzień, otrzymała sms, z informacją o zakwalifikowaniu się dalszego etapu, oraz zainteresowaniem się ze strony producenta oraz firmy ATV film „Galeria Twarzy” jej wizerunkiem.

Umówiła się na kolejne spotkanie, podczas którego przeprowadzono z nią rozmowę o jej żywym zainteresowaniu filmem i produkcją filmową. Chwaląc się przy tym, że bierze udział w internetowym kursie filmowym, „Filmoteka Szkolna”.

Na pytanie „Chcesz podpisać umowę” Oczywiście odpowiedziała „Tak”

Podczas tej wizyty, nie tylko podpisała umowę z firmą ATV film studio, i od jakiegoś czasu jest jedną z ich twarzy, tworząc tym wizerunek firmy ale wzięła udział w sesji fotograficznej do portfolio.

Umowa trwa rok, obejmuję seriale, filmy, reklamy telewizyjne, programy telewizyjne, teledyski, pokazy mody, reality show, eventy firmowe, sesje zdjęciowe.

_ABC8425 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge