Teledysk który nas zainspirował.

Powstało, wiele ciekawych, wspaniałych teledysków znanych artystów jak i tych mniej popularnych, które mogłyby być wrzucone do pudełka z napisem „Inspirujące.”

Nam przypadł do gustu szczególnie jeden. Bardzo rozpoznawalnej piosenkarki – Pink. Nagrała ona to video do piosenki „F**kin’ Perfect” choć z nazwy wydawać by się mogło że jest on kontrowersyjny, to tak jest ale w pozytywnym sensie.

Już w samych słowach tłum.

„Wybrałam złą drogę, raz czy dwa
Lecz wywalczyłam ją krwią i ogniem”

„Poniżana, zagubiona, niezrozumiana”

„Bardzo, bardzo proszę, jeśli kiedykolwiek, kiedykolwiek poczujesz
Jakbyś był niczym, dla mnie jesteś idealny”

Daje, nam to dużo do myślenia, piosenka pokazała w bardzo intrygujący sposób typowe zachowania we współczesnym świecie oraz jego problemy. Coś z czym sami powinniśmy walczyć, pokonywać swój strach i lęk, nie patrząc na innych, pozostać sobą, nie naruszając przy tym zasad moralnych.

Wszystko, ma swoje źródło od wczesnego dzieciństwa, potem idzie już jak lawina i ciągnie się przez całe nasze życie, do póki nie znajdzie się ktoś kto nam pokaże tą 2, lepszą drogę, da szczęście i miłość którego tak bardzo nam brakuję. Z taką ogromną siłą, możemy pokonywać wszystkie przeciwności losu.

Kradzieże, bijatyki, cięcie się, to nie jest wyjście z sytuacji, to ucieczka przed samym sobą i życiem, które nas przytłoczyło. To lęk przed kolejną porażką na oczach innych. Ten teledysk właśnie dlatego inspiruję, szczególnie młodych ludzi, do tego że jeśli to robią, albo mieli chociaż takie myśli, to NIE WARTO, nigdy nie ma sensu poświęcać się za wszystko i wszystkich. Trzeba iść przez życie z wysoką uniesioną głową, i pozostać sobą, a jeśli chcę się zmienić świat, to trzeba zacząć o tego człowieka którego widzimy w lustrze.

TELEDYSK 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge