Skład

Klaudia

            Jestem Klaudia, mam 17 lat i obecnie uczęszczam do klasy europejskiej w Liceum Ogólnokształcącym w Trzebnicy. Lubię czytać książki, jednymi z moich ulubionych są „Kosogłos” autorstwa Suzanne Collins oraz „Światła września” napisane przez Carlosa Ruiza Zafóna. Oprócz tego lubię słuchać muzyki, najczęściej jest to rock i rap, ale nie ograniczam się tylko do tego. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi. Staram się spędzać czas aktywnie, więc zimą jeżdżę na łyżwach i nartach, a latem biegam i jeżdżę na rowerze. Lubię też oglądać mecze piłki nożnej, dlatego czasami jeżdżę na stadion dopingować moją ulubioną polską drużynę piłkarską, jaką jest WKS Śląsk Wrocław.

Dżesika

Na imie mam Dżesika mam 17 lat . Obecnie uczę się w Liceum Ogólnokształcącym w Trzebnicy w klasie o profilu europejskim. Interesuję się sportem najbardziej koszykówką. W wolnym czasie lubię posłuchać muzyki, obejrzeć  jakiś ciekawy film , lub spotykać się ze znajomymi.

Natalia

Nazywam się Natalia i jestem uczennicą klasy 2b-europejskiej Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy. Od kilku lat moim największym hobby jest fotografia. Uwielbiam robić przede wszystkim zdjęcia moim znajomym-zazwyczaj portrety.  Bardzo lubię także fotografować piękne krajobrazy. Interesuje mnie również obróbka graficzna wykonanych przeze mnie zdjęć.  W wolnych chwilach ( zazwyczaj wieczorami) lubię obejrzeć fajny film lub przeczytać ciekawą książkę. ;)

Kasia

Mam na imię Kasia, mam 17 lat uczęszczam do 2 klasy liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy o profilu europejskim. Moim hobby jest taniec, którym zajmuję się od paru lat. Kocham kino, swoją przyszłość wiąże z produkcją filmową. Lubię, też dobre książki, do któych zaglądam wieczorami, a sama piszę jedno opowiadanie, któe publikuję w sieci. Nie potrafię żyć, bez muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge