Trochę o założycielkach

Eurotrip założyły trzy kobiety.

Aga – młoda, ambitna specjalistka w swojej dziedzinie. Zajmuje się organizowaniem turystyki krajowej, współpracuje z wieloma firmami transportowymi. Ukończyła Uniwersytet Warszawski – filologię angielską. Posiada także certyfikat przewodnika turystycznego.

agaa

Klaudia – zdolna, kreatywna pasjonatka wycieczek do krajów Europy Zachodniej. Specjalizuje się we współpracy z hotelami, pensjonatami itp. Absolwentka Turystyki  i Rekreacji.

k

Magda – energiczna i pracowita – przedstawi Ci znakomicie ofertę naszego biura, rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże dokonać trafnej decyzji. Ukończyła filologię hiszpańską.

m

Eurotrip zaczyna swoją działalność!

Eurotrip jest biurem podróży, które specjalizuje się w wycieczkach do państw europejskich, a także na terenie kraju.

Powstaliśmy w listopadzie 2014 r., w naszym zespole znajdują się trzy pasjonatki podróżowania – Agnieszka, Magda i Klaudia.

Możemy zapewnić naszych klientów o profesjonalizmie i staranności w organizowaniu wycieczek.

Przemierz Europę wzdłuż i wszerz podczas wycieczek pełnych zwiedzania i niesamowitych przeżyć! Wybierz wycieczki objazdowe po europejskich stolicach oraz po zakątkach Skandynawii czy Orientu, gdzie czeka już na Ciebie fascynująca przyroda. Objazdowe wycieczki pokażą Ci unikalną kulturę odwiedzanych krajów, dzięki pomocy doświadczonych przewodników i pilotów. Podążaj za swoim globtroterskim instynktem, a my zapewnimy Ci niecodzienne emocje, jakich dotąd nie zaznałeś podczas żadnej wycieczki za granicę! Podróże z Eurotripem to wycieczki zagraniczne z bogatym harmonogramem zwiedzania. Sprawdź miejsca, które dadzą Ci radość podróżowania!