Film, film, film…

Po ciężkich godzinach montażu, obróbki mini film jest gotowy. Nie jest to co chciałyśmy, ale myślimy nad tym by w późniejszym czasie zrobić pełnometrażowy film „Czarno to widzę” z lepszym sprzętem i inną ekipą. Z tego klipu w pierwszym tyg. wakacji powstanie zwiastun.  

Filmologiczne ostatki…

Oto zdjęcia z ostatnich nagrań: ~Michalina

Streszczenie naszego filmu…

Czarno to widzę Plik do pobrania

Aktorzy…

Fabuła filmu: Zakochana para z lat 30. wraca z wykwintnego bankietu do domu. Pełnia księżyca nadaje niezwykłości tej tajemniczej nocy. Gdy otwierają się drzwi mieszkania, zastają w nim nieznaną kobietę. Przerażona małżonka wybiega z budynku, a jej luby ma trudności z jej odnalezieniem. Po żmudnym poszukiwaniu mężczyzna znajduje ją niedaleko cmentarza.   Aktorzy: Rola Żeńska czytaj dalej »

Zdjęcia z filmu…

Pierwsze koty za płoty! Nagraliśmy kilka scen do naszego filmu. Mamy dla Was przedsmak. Kilka zdjęć z planu ~Michalina

Reklama…

Pierwszy raz byłam w roli reżysera i spodobało mi się. Nakręciłam wraz z koleżanką Dominiką Gulbas krótką reklamę płatków „RAWR”. Zachęcam do obejrzenia reklamy a także zdjęć do niej. ~Michalina     Zdjęcia:

Animacje…

Kochani polecam wam stronkę http://gifyo.com jeśli macie kamerkę internetową możecie sami zrobić animacje dzięki tej stronie. Oto kilka moich animacji: Klik na obrazek Klik na obrazek Klik na obrazek ~Michalina

Warto zobaczyć…

Bardzo lubię ten filmik i polecam ~Michalina

Teledyski…

Rysunki…


css.php