Motywujący teledysk ;)

Naszym zadaniem specjalnym jest przedstawienie inspirującego, motywującego do myślenia teledysku. Ale żeby to zrobić musimy dobrze rozumieć czym jest  teledysk? I własnie od tego zaczniemy ;)

Teledysk (wideoklip) – forma sztuki filmowej towarzysząca utworowi muzycznemu, inspirowana filmem reklamowym. Z reguły fabuła teledysku nawiązuje do tematu utworu. Rozpowszechniony od początku lat 80.

Aby znaleźć teledysk, który inspiruje i motywuje do myślenia trzeba poświęcić trochę czasu oraz trzeba się dokładnie zastanowić zanim podejmiemy decyzję. Nam po namyśle i przejrzeniu lepiej nam znanych teledysków zdecydowaliśmy, że własnie takim teledyskiem będzie

Jamal-Peron 

http://www.youtube.com/watch?v=TiinAVjPyRs

Jest to teledysk, który powstał  bardzo niedawno, jednak pokazuje że jeśli się chce to można stać się kim się chce oraz to że nawet będąc sami możemy pokonać  innych jednak musimy zrobić to  w sposób przemyślany i inteligentny a nie dzięki sile.

Ten teledysk oraz tekst piosenki motywują do myślenia za każdym razem kiedy się go ogląda. Mam nadzieję, że wy też oglądając ten teledysk czujecie się zainspirowani do myślenia ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge