Klasowa projekcja filmowa.

Wczoraj mieliśmy zaszczyt zrobienia projekcji filmowej w klasie, nie duża publiczność ale lepsze to niż nic :)

Oglądaliśmy film krótkometrażowy Michała Dudziewicza pt. ‚ Wyjście na jak robotników kina z fabryki snów’. Projekcja wyglądała następująco:

  •  na samym początku omówiliśmy informacje o autorze
  • omówiliśmy film który zaproponowaliśmy, oraz co może oznaczać tytuł
  •  oraz zaproponowaliśmy dla klasy zadanie specjalnie , aby zapisali na rozdanych przez nas wcześniej karteczkach tytuły filmów które rozpoznają podczas projekcji.
  • o obejrzeniu filmu wspólnie z całą grupą dyskutowaliśmy o zapisanych przez nich tytułach, ale niestety nikomu nie udało się zapisać wszystkich.

Ogólnie to jesteśmy dumni z wszystkiego co dokonaliśmy na tej lekcji, nikt nie spał podczas odtwarzania filmu co możemy uznać za nasz mały sukces :)

Podczas projekcji nasza pani nauczyciel bawiła się w fotografa, oto rezultaty :kinokino2

Jak to bywa ze złośliwością rzeczy martwych, mamy dostęp tylko do 2 zdjęć. Mamy nadzieje że nakłoniliśmy was do organizacji takich projekcji filmowych. A może odważycie się na projekcje filmową na większą skale ? Zapraszamy do komentowania oraz przeglądania naszych wcześniejszych wpisów ;)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge