Jak prezentować efekty pracy?

Wielu bibliotekarzy potwierdza, że korzysta z aplikacji udostępnionych za darmo w sieci. Używanie tych narzędzi może znacznie usprawnić  waszą pracę i spowodować, że stanie się ciekawsza i bardziej twórcza. Baza aplikacji pomoże też w wybraniu odpowiednich narzędzi do zaprezentowania efektów pracy w projekcie.

Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem darmowych narzędzi do tworzenia awatarów, animacji, prezentacji czy przechowywania i grupowania danych oraz wielu innych. Aplikacje i programy pogrupowane są według sposobu wykorzystania. Zachęcamy również do dzielenia się nimi ze swoimi czytelnikami.

WAŻNE: aby móc wykorzystać niektóre z opisanych narzędzi wymagana jest rejestracja. Zaznaczaliśmy tą informację przy każdym opisie, bo często jest ona równoznaczna z akceptacją regulaminu – w nim zaś może znajdować się np. zapis: Użytkownikiem konta może zostać osoba pełnoletnia. Osoba niepełnoletnia może zostać Użytkownikiem konta za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych.
Przy okazji używania narzędzi TIK, warto więc zapoznać czytelników i współpracowników z bezpieczeństwem ich użytkowania oraz z podstawowymi informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych pozostawianych np. z okazji rejestracji czy zakładania konta.
Tekst: Katarzyna Korczak
Opracowanie: Anna Borkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php