Zapraszamy na Ogólnopolską Prezentację Projektów Młodzieżowych

6 czerwca 2014 roku spotykamy się na Zamku Królewskim w Warszawie, na  Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych. Będziemy świętować, inspirować i dzielić się efektami Waszych projektów. Bez względu na to, czy realizowaliście działania w szkole, na podwórku, w dzielnicy czy mieście – zgłoście się na OPPM, czekamy do 14 kwietnia!

 

Czym jest OPPM?

To wyjątkowe wydarzenie podsumowujące rok pracy  uczestniczek i uczestników programów CEO z całej Polski.W zabytkowej przestrzeni Arkad Kubickiego, będziemy wymieniać się doświadczeniami, rozmawiać z ekspertami, osobami zaangażowanymi w sprawy publiczne, uczestniczyć w  kreatywnych warsztatach  i dobrze się bawić. W wydarzeniu weźmie udział ok. 500 osób z całej Polski, eksperci, goście związani z edukacją i działaniami społecznymi  oraz media.

 

Kto może wziąć udział?

Zespoły składające się z 4 uczniów wraz z opiekunem/opiekunką grupy projektowej, którzy w roku szkolnym 2013/14 zrealizowali projekt uczniowski w ramach jednego z programów Fundacji CEO (m.in. Młody obywatel, Wzór n a Rozwój, Szkoła Demokracji, Poczytaj mi przyjacielu, Młodzi Głosują, Kulthurra, Ślady Przeszłości i inne).
Udział w prezentacji jest bezpłatny (oferujemy stoisko, dostęp do prądu, obiad, udział w działaniach towarzyszących). Uczestnicy ponoszą koszty dojazdu

 

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje tutaj: http://www.ceo.org.pl/pl/o-nas/news/oppm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php