Tajemnica Rajskiego Wzgórza

Do tajemniczej posiadłości w dolinie Moonacre przybywa 13-nastoletnia sierota Maria Merryweather, która ma tu zamieszkać u boku swojego wuja. Wkrótce jednak okazuje się, że czekają ją nieprawdopodobne przygody. Maria odkrywa, że jest ostatnią Księżycową Księżniczką, a na jej rodzinie ciąży mroczna klątwa. Dziewczynka ma czas do najbliższej pełni księżyca, by odczynić czary i ocalić dolinę Moonacre, która wkrótce ma zniknąć pod powierzchnią morza.

7234367.3

Wymarzony luzer

Wymarzony luzer jest przezabawną komedią. Dylan jest najpopularniejszą dziewczyną w szkole, przez przypadek i  pewne wydarzenie w centrum handlowym poznaje największego luzera Josha. Chłopak prosi ją o udział w filmie który kręci na konkurs na temat popularności. Od tego czasu ich życie staje się ciągiem śmiesznych wydarzeń. A Josh poznaje prawdziwą Dylan.

 

7454158.3

Teledysk z przesłaniem

Teledysk ten pochodzi z filmu Szkoła uczuć.

Ma on w sobie pewne przesłanie, którym pragniemy się z Wami podzielić.Tekst tej piosenki jest o rzeczach, które przemijają, o modlitwie, marzeniach, poświęceniu się dla czegoś innego, które dla nas teraz wydaje się to bezsensowne, ale w późniejszym czasie może się okazać, że dobrze postąpiliśmy.

Wybraliśmy akurat ten teledysk, ponieważ według nas warto czasami z czegoś zrezygnować i mieć lepsze życie, a także że nadzieja zawsze jest przy nas i jak to się mówi, nadzieja umiera ostatnia.

https://www.youtube.com/watch?v=rmt9XtMrEnk