Trochę o nas

my-300x198(opis od lewej :) )

Hej, mam na imię Marta, mam 15 lat. Uczęszczam do gimnazjum nr 7 w Koninie. Uwielbiam  rysować i malować,  w wolnym czasie lubię oglądać filmy, bawić się z moim psem-Tofikiem, i spotykać się z przyjaciółmi.  W przyszłości chciałabym zostać architektem.

 

Cześć! Jestem Sebastian. Mam 15 lat. Chodzę do gimnazjum nr 7 w Koninie. Uczę się grać na gitarze  w PSM II st. w Koninie. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, słuchać muzyki, rysować. Mam psa – wabi się Rafik. W przyszłości chciałbym zostać muzykiem.

 

No hej, jestem Klaudia i mam 15 lat. Uczę się w Gimnazjum nr 7 w Koninie. Moim hobby jest oglądanie filmów i czytanie książek. Po szkole lubię spotykać się ze znajomymi i spędzać czas w centrum handlowym. Mam psa, yorka, który wabi się Dżeki, bardzo lubię się z nim bawić i wychodzić z nim na spacery. Gdy będę dorosła chciałabym zostać aktorką.

 

Siema, moje imię to Krystian,15lat. Edukuję się w Gimnazjum nr 7 w Koninie. Lubię oglądać programy TV. W wolnych chwilach próbuję spełniać swe marzenia, w przyszłości chciałbym zostać reżyserem. Mam rybki, które są magiczne i kolorowe.

 

Siemka, jestem Julia. Mam 15 lat. Jak reszta moich kolegów chodzę do tego samego gimnazjum. Lubię podróżować po świecie i poznawać nowe kultury i nowych ludzi. W przyszłości chciałabym zostać modelką lub policjantką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge