AKCJA – ZDROWA PACZKA

DZISIAJ zorganizowaliśmy akcję ZDROWA PACZKA. Uczniowie naszej szkoły otrzymali paczki, w których znalazły się warzywa, owoce, produkty zbożowe, jogurty i soki.

Wszyscy zgodnie postanowiliśmy, że w drugim semestrze również będziemy organizować akcje, których tematem będzie zdrowe odżywianie. Pragniemy również się pochwalić, że od jakiegoś czasu w naszym szkolnym sklepiku dominują sałatki, warzywa i jogurty.

CO ZNALAZŁO SIĘ W NASZEJ PACZCE?

DSC08138

One thought on “AKCJA – ZDROWA PACZKA

 1. Witam serdecznie!

  Widzę, że w Waszej szkole zakrólowały zdrowe produkty -super! :)
  Napiszcie, proszę, podsumowanie realizacji Waszego zadania. Wspomnieliście o wielu fajnych pomysłach i akcjach, ale myślę, że warto byłoby je zebrać w jednym wpisie – w ten sposób można będzie odsyłać do Waszego wpisu innych uczestników, którzy będą szukać inspiracji przy podobnym zadaniu.

  Pod tym linkiem znajdziecie krótką „ściągę” z tego, co powinno się znaleźć we wpisie tak, aby inni uczestnicy programu mogli się czegoś z niego dowiedzieć i czegoś od Was nauczyć: http://blogiceo.nq.pl/wfzklasa/poradniki/pomoc-przy-zadaniach/jak-zredagowac-wpis-aby-byl-dobra-praktyka/
  Pamiętajcie, że Wasze doświadczenia i przemyślenia są dla nas niezwykle ważne, zawsze warto dodać te kilka słów więcej. :)

  Dajcie też, proszę, znać jakie jest Wasze drugie zadanie dodatkowe, oraz jak wyglądają Wasze plany na LAS?

  Martyna
  WF z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge