Fisher i paczka blogują |

gru/11

29

TIK w naszej szkole

Witajcie Drodzy Czytelnicy! Chciałbym wam opowiedzieć o tym, w jaki sposób korzystamy z TIKU w naszej szkole . Na przyrodzie używamy  tablicy interaktywnej (szczególnie na powtórkach przed sprawdzianami). Z tablicy interaktywnej korzystamy także na matematyce i informatyce. Oczywiście na informatyce korzystamy także z komputerów. Na angielskim mamy słuchawki z których słuchamy angielskich piosenek i tekstów. Ostatnio Pani na angielskim puściła nam kolędy po angielsku i słuchaliśmy ich przez słuchawki jednocześnie robiąc ćwiczenia. Oczywiście korzystamy tęż z telefonów. Mam nadzieję, że moi koledzy (Robert i Mateusz) zmobilizują się i też wreszcie coś napiszą.

Brak tagów

gru/11

23

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam:

  • Dużo radości
  • Zdrowia
  • Pomyślności
  • Masy prezentów
  • Spełnienia wszystkich marzeń

Święta – to jest to!

Brak tagów

gru/11

10

Debata szkolna na temat TIK

Witam ponownie! Chciałbym wam opowiedzieć o debacie, która odbyła się tydzień temu. Pani opowiadała nam o zasadach korzystania z Internetu. Dowiedzieliśmy się, że nie wolno kopiować prac, jeśli autor na to nie pozwala. Pani powiedziała nam także, że nie należy podawać swoich danych ludziom obcym. Wiemy już, że NIE WOLNO obrażać bądź wyśmiewać innych przez Internet. Dowiedzieliśmy się oprócz tego trochę o akcji TIK. Oczywiście po tym jak Pani o wszystkim nam powiedziała napisaliśmy co zapamiętaliśmy. Jednak było trudno bo na pierwszej lekcji poświęconej tej debacie tylko słuchaliśmy a na drugiej (która była tydzień później) pisaliśmy dopiero ten kodeks. Proszę komentujcie nasze wpisy :D

gru/11

6

Witajcie!

Ja (Fisher) i moja paczka (Mateusz i Robert)  zaczynamy blogować!:) Wszyscy trzejlubimy grać w piłkę nożną. Robimy ten blog, aby mieć głownie lepszą ocenę :) , ale także dlatego, żeby opowiedzieć trochę o nas i żeby się czegoś nauczyć. Oczekujcie na dalsze wpisy naszej paczki!

Brak tagów

Szablon: devolux.nh2.me tłumaczenie: WordpressPL
css.php