Złoto, srebro i puchar drużynowy dla naszych tenisistów

Dnia 18 marca 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie rozegrany został 59 Turniej Tenisa Stołowego „O PUCHAR REDAKTORA JANUSZA STRZAŁKOWSKIEGO”. Kolejny raz swoje nieprzeciętne umiejętności w „odbiciach celuloidową piłeczką” zaprezentowali nasi gimnazjaliści.

Najlepszym tenisistą turnieju został Szymon Marciniak uczeń klasy I c, który w finale pokonał po bardzo wyrównanym pojedynku (3:2 w setach) Jędrzeja Gawina z klasy II a. Na czwartym miejscu zawody ukończył Hubert Konarski z klasy II c.

Dzięki ich wspaniałej dyspozycji z ogromną przewagą nasza szkoła wygrała punktację drużynową turnieju, wzbogacając się o kolejny piękny mistrzowski puchar.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów przy tenisowych stołach.