Klasa 3 D realizuje zadanie RUCH POZA SZKOŁĄ

Uczniowie klasy III d Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w ramach projektu WF z klasą zrealizowała zadanie RUCH POZA SZKOŁĄ.

Rankiem wyruszyliśmy na miejski stadion.

Pogoda była cudowna, świeciło słońce i niebo było bezchmurne. Na miejscu nasi chłopcy musieli nazbierać drewna i rozpalić ognisko. Po kilku próbach wreszcie się udało! Wszyscy uradowani złapali za kije i nabili na nie kiełbaski. Po upieczeniu każdy z nas zabrał się za pałaszowanie. Kiedy nasze brzuchy się napełniły i chwilę odpoczęliśmy, postanowiliśmy spalić trochę kalorii grając w koszykówkę na miejscowym ORLIKu. Podzieliliśmy się na 4 mieszane drużyny, a nasza pani wychowawczyni (p.Agnieszka Siedlecka) podjęła się sędziowania. Każda drużyna miała okazję ze sobą zagrać. Po długich i wyczerpujących meczach nadszedł czas na wyczekiwany finał. Dwie najlepsze drużyny zagrały przeciwko sobie, ale zwycięstwa mógł być tylko jeden. Po wygranym meczu nadszedł czas na rozdanie nagród. Zwycięzcy otrzymali paczkę słodyczy, a reszta zawodników pamiątkowe dyplomy. Po udanym i aktywnie spędzonym dniu każdy z nas wrócił spacerkiem do domu.

Uczniowie klasy III d

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge