O NAS

G2 Gostynin

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie to szkoła stwarzająca uczniom warunki do zdobywania wiedzy i umiejętności. Uczniowie G2 uzyskują wysokie wyniki z  egzaminów gimnazjalnych, dzięki czemu szkoła plasuje się na czołowym miejscu wśród wszystkich tego typu placówek w naszym powiecie.  Jednocześnie wysokie noty z poszczególnych części egzaminu pozwalają uznać Gimnazjum nr 2 w Gostyninie za jedną z najlepszych szkół gimnazjalnych w województwie mazowieckim jak  i w Polsce.

Nauczyciele prowadzą interesujące zajęcia i wiele ciekawych badań mających  na celu poprawę jakości swojej pracy. Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie zostało uhonorowane tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła” i znalazło się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów.

Gimnazjum nr 2  to szkoła, która podejmuje działania antydyskryminacyjne służące poprawie bezpieczeństwa. Rada Pedagogiczna potrafi również  doskonale współpracować z podmiotami zewnętrznymi.

W placówce pracuje 32 nauczycieli w tym czterech nauczycieli wychowania fizycznego:

dr Joanna Renata Syska

dr Joanna Renata Syska

mgr Tomasz Kujawa

mgr Tomasz Kujawa

mgr Arkadiusz Jędrzejewski

mgr Arkadiusz Jędrzejewski

 mgr Witold Michalski

mgr Witold Michalski

 

 

 

źródło:

http://g2gostynin.pl/czerwiec2014.html

http://g2gostynin.pl/index.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge