SPORT PO GODZINACH

Dnia 19 marca 2015 roku – to dzień finału projektu edukacyjnego „SPORT PO GODZINACH – TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ” przygotowanego przez uczniów z klasy II A.

Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny. Czas gry wynosił 2 x 8 minut. Pojedynki zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” (oczywiście po godzinach lekcyjnych). Zawody przebiegały w atmosferze ,,Fair – Play’’. Poziom turnieju był bardzo wyrównany. Wszyscy walczyli do ostatniej chwili nie tracąc nadziei na zwycięstwo. Sędziowie nie mieli łatwego zadania, musieli śledzić wzrokiem każdą zaistniałą sytuację na boisku. Grze zawodników towarzyszyły dźwięki muzyki. Po 2 godzinach zmagań zawody zakończyły się. Gra była tak wyrównana, że o miejscach na podium zadecydowały ,,małe punkty’’. Pierwszy zespół otrzymał puchar a każda drużyna pamiątkowy dyplom.

KLASYWIKACJA KOŃCOWA:
Pierwsze miejsce: klasa I B, na drugim miejscu połączone siły II B i II D, trzecie miejsce przypadło klasie II A, a czwartą lokatę zajęli uczniowie z I A.

Organizatorzy przewidzieli także nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju. Został nim Sebastian Stanisławski z klasy I B. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka impreza sportowa.

Projekt przygotowali: Mateusz Olejniczak, Mateusz Weber, Dominik Dymowski, Dominik Matuszewski, Paweł Piotrowski, Maciek Kołodziejczak.
Opiekunem projektu: Witold Michalski.

Dla Gimnazjum nr 2 – Dominik Dymowski

więcej informacji na: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.420957368077806.1073742026.230395187134026&type=1

sport po godzinach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge