RANKING LEKKOATLETYCZNY

W każdym roku szkolnym nauczyciele wychowania fizycznego dwukrotnie – w okresie jesiennym i wiosennym – sprawdzają poziom ogólnej sprawności fizycznej uczniów Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie. W tym celu przeprowadzają wybrane próby sprawności fizycznej.

Na przełomie września i października 2014 roku uczniowie biegli na dystansie 60m, 800m – dziewczęta, 1000m – chłopcy, skakali w dal i pchali kulą. Dzięki tym sprawdzianom oceniono cztery zdolności motoryczne: szybkość, wytrzymałość, skoczność i siłę.

Po zebraniu wszystkich wyników nauczyciel wychowania fizycznego mgr Tomasz Kujawa podjął się stworzenia jesiennego rankingu lekkoatletycznego. Przedstawił klasyfikację w poszczególnych próbach w klasach pierwszych, drugich i trzecich z podziałem na grupę dziewcząt i chłopców. Dodatkowo opracował ranking najlepszych uczniów i uczennic ze szkoły w poszczególnych konkurencjach.

W tym miejscu pragnę podziękować Tomaszowi Kujawie za stworzenie rankingu i zapoznanie uczniów z ich wynikami. Nadmienię, że w każdym roku szkolnym rankingi  tworzone są przez Pana Tomasza!

Nauczyciele wychowania fizycznego gratulują wszystkim uczniom uzyskanych wyników i zachęcają do dalszej pracy na lekcjach wychowania fizycznego ponieważ następny ranking już niedługo! Pamiętajcie, że warto popracować i odnaleźć się na wyższym miejscu w kwalifikacji wiosennej!

dr Joanna Renata Syska

Najlepsze wyniki z czterech prób w grupie dziewcząt i chłopców prezentujemy poniżej:

DZIEWCZĘTA

SZYBKOŚĆ – Bieg na 60 m

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 60 m

1

Kotarska Oliwia

I C

9,09

2

Czupryniak Natalia

I C

9,21

3

Barańska Agata

I D

9,50

4

Bieroń Julia

I A

9,60

5

Dobrzyńska  Aleksandra

I B

9,60

6

Szynkowska  Martyna

I B

9,63

7

Majewska Katarzyna

I D

9,75

8

Zaremba Julia

I A

9,80

9

Serwatkiewicz Agata

I D

9,85

10

Głogulska Sara

I A

10,00

 

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 60 m

 1

Kucharczyk Paulina

II B

9,26

2

Umińska Karolina

II D

9,46

3

Kaszewska Paula

II D

9,61

4

Stępniak Katarzyna

II C

9,77

5

Kaźmierska Julia

II B

9,84

6

Gontarek Julia

II D

9,89

7

Czerwińska Weronika

II B

9,96

8

Tyrajska Kaja

II D

10,12

9

Lemańska Julia

II A

10,33

10

Badziąg Ewelina

II C

10,35

 Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 60 m

1

Czerwińska Natalia

III B

9,42

2

Leśniak Natalia

III A

9,56

3

Żółtowska  Julia

III A

9,58

4

Kaszewska Róża Paula

III D

9,90

5

Krawczyk Karolina

III A

9,97

6

Nyckowska  Joanna

III D

10,00

7

Pilewska  Kornelia

III D

10,00

8

Staniszewska  Katarzyna

III A

10,10

9

Jendrzejewska  Karolina

III B

10,14

10

Gorczyca  Katarzyna

III D

10,20

 THE BEST OF THE BEST

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 60 m

1

Kotarska Oliwia

I C

9,09

2

Czupryniak Natalia

I C

9,21

3

Kucharczyk Paulina

II B

9,26

4

Czerwińska Natalia

III B

9,42

5

Umińska Karolina

II D

9,46

6

Barańska Agata

I D

9,50

7

Leśniak Natalia

III A

9,56

8

Żółtowska  Julia

III A

9,58

9

Bieroń Julia

I A

9,60

10

Dobrzyńska  Aleksandra

I B

9,60

WYTRZYMAŁOŚĆ – Bieg na 800 m

 Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 800 m

1

Kotarska Oliwia

I C

3,21

2

Bieroń Julia

I A

3,22

3

Głogulska Sara

I A

3,23

4

Szac Julia

I C

3,36

5

Baranowska Joanna

I C

3,42

6

Czupryniak Natalia

I C

3,46

7

Mularczyk Julia

I C

3,46

8

Badena Daria

I A

3,47

9

Puternicka Julia

I C

3,48

10

Serwatkiewicz Agata

I D

3,52

 Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 800 m

1

Gontarek Julia

II D

3,15

2

Kucharczyk Paulina

II B

3,19

3

Czerwińska Weronika

II B

3,28

4

Olkiewicz Agata

II D

3,37

5

Baranowska Anna

II B

3,43

6

Waszczuk Natalia

II B

3,44

7

Grobelska Patrycja

II B

3,49

8

Kaźmierska Julia

II B

3,49

9

Majchrzak Zuzanna

II D

3,49

10

Tyrajska Kaja

II D

3,51

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 800 m

1

Paliwoda  Klaudia

III C

3,24

2

Kowacz Weronika

III D

3,34

3

Nyckowska  Joanna

III D

3,34

4

Czerwińska Natalia

III B

3,35

5

Jendrzejewska  Karolina

III B

3,35

6

Matuszewska Joanna

III B

3,35

7

Sadowska Adrianna

III B

3,35

8

Kaszewska Róża Paula

III D

3,37

9

Kalińska Aleksandra

III C

3,38

10

Leśniak Natalia

III A

3,40

 THE BEST OF THE BEST

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 800 m

1

Gontarek Julia

II D

3,15

2

Kucharczyk Paulina

II B

3,19

3

Kotarska Oliwia

I C

3,21

4

Bieroń Julia

I A

3,22

5

Głogulska Sara

I A

3,23

6

Paliwoda  Klaudia

III C

3,24

7

Czerwińska Weronika

II B

3,28

8

Kowacz Weronika

III D

3,34

9

Nyckowska  Joanna

III D

3,34

10

Czerwińska Natalia

III B

3,35

SKOCZNOŚĆ – skok w dal

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

skok w dal

1

Kotarska Oliwia

I C

392

2

Czupryniak Natalia

I C

375

3

Badena Daria

I A

345

4

Dobrzyńska  Aleksandra

I B

345

5

Szynkowska  Martyna

I B

345

6

Głogucka Justyna

I A

336

7

Wasilewska  Maja

I A

336

8

Zaremba Julia

I A

336

9

Majewska Katarzyna

I D

325

10

Barańska Agata

I D

320

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

skok w dal

1

Kaźmierska Julia

II B

370

2

Kucharczyk Paulina

II B

370

3

Umińska Karolina

II D

360

4

Czerwińska Weronika

II B

350

5

Gontarek Julia

II D

346

6

Kaszewska Paula

II D

340

7

Tyrajska Kaja

II D

325

8

Cichocka Zuzanna

II D

320

9

Kłobukowska Aleksandra

II D

320

10

Lemańska Julia

II A

315

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

skok w dal

1

Brauze  Patrycja

III C

350

2

Nyckowska  Joanna

III D

350

3

Gorczyca  Katarzyna

III D

340

4

Staniszewska  Katarzyna

III A

330

5

Jendrzejewska  Karolina

III B

330

6

Kaniera  Oliwia

III D

325

7

Krawczyk Karolina

III A

320

8

Rudowska Justyna

III A

320

9

Żółtowska  Julia

III A

320

10

Seweryniak Klaudia

III B

320

THE BEST OF THE BEST

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

skok w dal

1

Kotarska Oliwia

I C

392

2

Czupryniak Natalia

I C

375

3

Kaźmierska Julia

II B

370

4

Kucharczyk Paulina

II B

370

5

Umińska Karolina

II D

360

6

Czerwińska Weronika

II B

350

7

Brauze  Patrycja

III C

350

8

Nyckowska  Joanna

III D

350

9

Gontarek Julia

II D

346

10

Badena Daria

I A

345

 SIŁA – pchnięcie kulą

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

pchnięcie kulą

1

Kaźmierska Julia

II B

750

2

Olkiewicz Agata

II D

712

3

Kucharczyk Paulina

II B

703

4

Rutkowska Patrycja

II B

685

5

Tyrajska Kaja

II D

635

6

Zgierska Karolina

II D

635

7

Umińska Karolina

II D

630

8

Kłobukowska Aleksandra

II D

620

9

Gientka Weronika

II D

610

10

Sierakowska Oliwia

II D

605

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

pchnięcie kulą

1

Staniszewska  Katarzyna

III A

830

2

Kaniera  Oliwia

III D

810

3

Brauze  Patrycja

III C

795

4

Wróblewska Natalia

III B

780

5

Żółtowska  Julia

III A

770

6

Nyckowska  Joanna

III D

735

7

Zagórska  Weronika

III D

730

8

Kaszewska Róża Paula

III D

720

9

Smolak  Zuzanna

III A

690

10

Krawczyk Karolina

III A

680

THE BEST OF THE BEST

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

pchnięcie kulą

1

Staniszewska  Katarzyna

III A

830

2

Kaniera  Oliwia

III D

810

3

Brauze  Patrycja

III C

795

4

Wróblewska Natalia

III B

780

5

Żółtowska  Julia

III A

770

6

Kaźmierska Julia

II B

750

7

Nyckowska  Joanna

III D

735

8

Zagórska  Weronika

III D

730

9

Kaszewska Róża Paula

III D

720

10

Olkiewicz Agata

II D

712

CHŁOPCY

SZYBKOŚĆ – Bieg na 60 m

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 60 m

1

Wiśniewski Igor

I A

8,74

2

Świątkowski Hubert

I A

8,80

3

Radecki Marcin

I D

8,80

4

Kucharski  Mariusz

I B

8,89

5

Rowiński Mikołaj

I A

8,91

6

Olszewski Kacper

I B

8,91

7

Kominkiewicz Michał

I D

9,00

8

Dyszkiewicz Gracjan

I C

9,10

9

Krukowski Norbert

I B

9,20

10

Marciniak Szymon

I C

9,20

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 60 m

1

Dyszkiewicz Filip

II B

8,36

2

Weber Mateusz

II A

8,66

3

Kryska Rafał

II B

8,67

4

Bekasiński Jakub

II A

8,68

5

Lemański Kacper

II A

8,71

6

Czajkowski Tomasz

II B

8,78

7

Lewandowski Jakub

II D

8,78

8

Kurkowski Dariusz

II A

8,84

9

Piotrowski Paweł

II A

8,90

10

Aftowicz Dawid

II C

8,90

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 60 m

1

Korajczyk Antoni

III B

8,10

2

Rembowski Mateusz

III C

8,16

3

Olkiewicz Tomasz

III A

8,18

4

Kryska Mateusz

III C

8,30

5

Kostrzewski  Michał

III D

8,30

6

Kowalski Dominik

III A

8,40

7

Szulc Albert

III A

8,43

8

Wojtala Filip

III B

8,50

9

Korpowski  Adrian

III C

8,50

10

Rejniewicz  Michał

III B

8,60

 THE BEST OF THE BEST

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 60 m

1

Korajczyk Antoni

III B

7,76

2

Rembowski Mateusz

III C

8,16

3

Olkiewicz Tomasz

III A

8,18

4

Kryska Mateusz

III C

8,30

5

Kostrzewski  Michał

III D

8,30

6

Dyszkiewicz Filip

II B

8,36

7

Kowalski Dominik

III A

8,40

8

Szulc Albert

III A

8,43

9

Wojtala Filip

III B

8,50

10

Korpowski  Adrian

III C

8,50

WYTRZYMAŁOŚĆ – Bieg na 1000 m

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 1000 m

1

Bieńkowski  Hubert

I B

4,01

2

Marciniak Szymon

I C

4,05

3

Radecki Marcin

I D

4,10

4

Patrowicz Piotr

I B

4,12

5

Świątkowski Hubert

I A

4,26

6

Wiśniewski Igor

I A

4,26

7

Rowiński Mikołaj

I A

4,30

8

Jędrzejewski Samuel

I A

4,32

9

Pawlak Jakub

I C

4,32

10

Gontarek Krystian

I A

4,41

 Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 1000 m

1

Kryska Rafał

II B

3,24

2

Kurkowski Dariusz

II A

3,31

3

Piotrowski Paweł

II A

3,33

4

Bekasiński Jakub

II A

3,38

5

Lemański Kacper

II A

3,38

6

Radzki Mikołaj

II D

3,49

7

Kaliński Kacper

II B

3,52

8

Sitek Piotr

II A

3,55

9

Asakowski Szymon

II B

4,03

10

Konarski Hubert

II C

4,07

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 1000 m

1

Szulc Albert

III A

3,22

2

Kryska Mateusz

III C

3,31

3

Korajczyk Antoni

III B

3,32

4

Szewczyk Dominik

III C

3,32

5

Ciepłuch Maciej

III A

3,37

6

Olkiewicz Tomasz

III A

3,39

7

Szewczyk Hubert

III C

3,39

8

Kostrzewski  Michał

III D

3,42

9

Gątarski Jakub

III A

3,43

10

Jabłoński Patryk

III A

3,44

 THE BEST OF THE BEST

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Bieg na 1000 m

1

Szulc Albert

III A

3,22

2

Kryska Rafał

II B

3,24

3

Kryska Mateusz

III C

3,31

4

Kurkowski Dariusz

II A

3,31

5

Korajczyk Antoni

III B

3,32

6

Szewczyk Dominik

III C

3,32

7

Piotrowski Paweł

II A

3,33

8

Ciepłuch Maciej

III A

3,37

9

Bekasiński Jakub

II A

3,38

10

Lemański Kacper

II A

3,38

SKOCZNOŚĆ – Skok w dal

lLp.

Nazwisko i imię

klasa

skok w dal

1

Świątkowski Hubert

I A

425

2

Wiśniewski Igor

I A

420

3

Kucharski  Mariusz

I B

397

4

Bieńkowski  Hubert

I B

380

5

Rowiński Mikołaj

I A

375

6

Lewandowski  Adrian

I B

375

7

Olszewski Kacper

I B

372

8

Jędrzejewski Samuel

I A

370

9

Kominkiewicz Michał

I D

370

10

Dyszkiewicz Gracjan

I C

365

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

skok w dal

1

Dyszkiewicz Filip

II B

450

2

Czajkowski Tomasz

II B

430

3

Lewandowski Jakub

II D

415

4

Bekasiński Jakub

II A

410

5

Weber Mateusz

II A

410

6

Lemański Kacper

II A

395

7

Radzki Mikołaj

II D

395

8

Rudnicki Jakub

II B

390

9

Konarski Hubert

II C

390

10

Łuczak Mateusz

II A

375

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

skok w dal

1

Korajczyk Antoni

III B

490

2

Olkiewicz Tomasz

III A

480

3

Kryska Mateusz

III C

460

4

Tadeusiak Paweł

III B

450

5

Wojtala Filip

III B

450

6

Kostrzewski  Michał

III D

445

7

Szewczyk  Maciej

III D

437

8

Gątarski Jakub

III A

432

9

Wiktor Jan

III A

432

10

Kowalski Dominik

III A

430

THE BEST OF THE BEST

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

skok w dal

1

Korajczyk Antoni

III B

490

2

Olkiewicz Tomasz

III A

480

3

Kryska Mateusz

III C

460

4

Dyszkiewicz Filip

II B

450

5

Tadeusiak Paweł

III B

450

6

Wojtala Filip

III B

450

7

Kostrzewski  Michał

III D

445

8

Szewczyk  Maciej

III D

437

9

Gątarski Jakub

III A

432

10

Wiktor Jan

III A

432

SIŁA – Pchnięcie kulą

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

pchnięcie kulą

1

Dyszkiewicz Filip

II B

850

2

Weber Mateusz

II A

820

3

Jurkowski Alan

II B

820

4

Lemański Kacper

II A

800

5

Bigielmajer Bartosz

II A

770

6

Sielaczek Rafał

II A

760

7

Bekasiński Jakub

II A

730

8

Kurkowski Dariusz

II A

720

9

Piotrowski Paweł

II A

710

10

Czajkowski Tomasz

II B

710

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

pchnięcie kulą

1

Gątarski Jakub

III A

940

2

Dobrowolski Sebastian

III B

915

3

Kryska Mateusz

III C

890

4

Korajczyk Antoni

III B

880

5

Rembowski Mateusz

III C

880

6

Wiktor Jan

III A

870

7

Raczuk  Bartłomiej

III D

851

8

Balcerzak  Mateusz

III C

850

9

Korpowski  Adrian

III C

820

10

Ciepłuch Maciej

III A

805

 THE BEST OF THE BEST

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

pchnięcie kulą

1

Gątarski Jakub

III A

940

2

Dobrowolski Sebastian

III B

915

3

Kryska Mateusz

III C

890

4

Korajczyk Antoni

III B

880

5

Rembowski Mateusz

III C

880

6

Wiktor Jan

III A

870

7

Raczuk  Bartłomiej

III D

851

8

Dyszkiewicz Filip

II B

850

9

Balcerzak  Mateusz

III C

850

10

Weber Mateusz

II A

820

 

 

One thought on “RANKING LEKKOATLETYCZNY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge