SPOTKANIE Z GRZEGORZEM LINDĄ

Dnia 27 kwietnia 2015 roku w Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie odbyło się spotkanie z Grzegorzem Lindą – człowiekiem przygody, survivalowiecem, właścicielem firmy „Łowcy Przygód” i Schroniska w Porzeczu.

W trakcie spotkania Gość opowiadał o lataniu na paralotni, skakaniu na bungee, nurkowaniu na rafie koralowej, podróży za Koło Podbiegunowe i na Saharę, zdobyciu Mount Blanc, wspinaczce na Kalymnos. Pan Grzegorz kocha psy zaprzęgowe i uwielbia wielodniowe wędrówki z Siberian Husky.

Rozmowa z podróżnikiem była bardzo ciekawa, ponieważ survivalowiec  zaproponował uczniom wiele ciekawych form ruchu, które można uprawiać w czasie wolnym.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „W poszukiwaniu prawdziwych wartości…CZYLI, pamiętaj, masz wybór”. Projekt realizowany jest przez Akademię Inicjatyw Młodzieżowych, ma na celu promowanie pasji jaką jest survival, podróżowanie.

Więcej informacji o Grzegorzu Lindzie na : http://zimowywyraj.pl/polardistans2010/index.php?kat=o_nas

więcej zdjeć: https://onedrive.live.com/?cid=9D821FDAF9242E44&id=9d821fdaf9242e44%213587&authkey=%21ANnQbnaSnaS5Dck

 

dr Joanna R. Syska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge