SPOTKANIE Z PARANIENORMALNYMI ;)

Kabaret to forma sztuki widowiskowej i zazwyczaj ma charaktersatyryczny. Widowiska kabaretowe tworzone są przez kilkuosobowe grupyartystów. Ekspresja sztuki w przypadku kabaretu polega na prezentowaniu krótkich form, skeczy wykorzystując różne środki wyrazu1.

Dnia 20 września 2014 roku w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie wystąpił kabaret Paranienormalni z programem „Żarty się skończyły”.

 

Na spotkanie z Michałem Paszczykiem, Igorem Kwiatkowskim, Robertem Motyką i Rafałem Kadłuckim przybyło wiele osób. Jednakże największą radość sprawił mi widok uczennic z Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie.

Natalia Rucińskia, Marika Gawryłow z klasy Ia oraz Julia Gawryłow z klasy IId po zakończonym występie powiedziały:

„… Wybrałam się na spotkanie z Paranienormalnymi, ponieważ lubię ten kabaret. Było bardzo zabawnie i miło spędziłam czas wolny. Panowie zaprezentowali nowy program, a na koniec Igor Kwiatkowski wcielił się w Mariolkę, która wszystkich rozbawiła do łez. Publiczność była zachwycona! …” Natalia

„…Występ kabaretu Paranienormalni był pełen dobrego humoru. W krzywym zwierciadle zobaczyłam relacje międzyludzkie. Wszystkie skecze były bardzo śmieszne. Cieszę się, że mogłam poznać Michała Paszczyka, Igora Kwiatkowskiego, Roberta Motyka i mam nadzieję, że w naszym mieście będą częściej gościć…” Marika

„…Na spotkanie z Paranormalnymi poszłam z kilku powodów. Po pierwsze … jest to popularny kabaret w Polsce. Po drugie … chciałam zobaczyć osobiście ich występ na żywo. Po trzecie …. interesuje mnie, jak to jest być sławnym kabareciarzem. Po czwarte … mile spędziłam wieczór w towarzystwie Paranienormalnych i swoich koleżanek…” Julia

W zaprezentowanym programie „Żarty się skończyły” zobaczyliśmy relacje damsko-męskie, absurdalne postacie, sytuacje z życia codziennego, wizytę boksera u lekarza sportowego oraz słynną blond piękność–Mariolkę Krejzolkę. Paranienormalni mają niezwykły kontakt z publicznością, dzięki czemu mieszkańcy Gostynina bardzo dobrze się bawili.

Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze i obecnie należy do czołówki polskiej sceny kabaretowej. Nie uprawiają satyry politycznej, ale bacznie obserwują przyrodę, zjawiska obyczajowe i społeczne.

Po zakończonym programie, mimo że artyści śpieszyli się na Polską Noc Kabaretową w Płocku, to chętnie robili zdjęcia z publicznością, rozdawali autografy i rozmawiali z fanami. Spotkanie z Nimi pozostanie na długo w naszej pamięci. Paranienormalnym życzymy zdrowia, sukcesów prywatnych i zawodowych oraz miliona kolejnych zwariowanych pomysłów!

dr Joanna Renata Syska

Zobacz zdjęcia na naszym profilu fb:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.329269193913291.1073741950.230395187134026&type=1
Więcej informacji o kabarecie znajdziecie na stronach:
http://www.paranienormalni.com/index.php?main_page=foto&gal=1
https://www.facebook.com/Paranienormalni
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kabaret_Paranienormalni

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kabaret  (1)

1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge