SPRAWNA PUBLICZNOŚĆ THE VOICE OF POLAND

Dnia 25 października 2014 roku w TVP 1 o godz. 20.00 został wyemitowany program „The Voice of Poland”. Materiał został nagrany 17 września 2014 roku. Tego dnia  uczniowie Gimnazjum nr 2 w Gostyninie pojechali do studia ATM w Warszawie. „The Voice of Poland” prowadzili: Magda Mielcarz, Maciej Musiał oraz Tomasz Kammel.

Na planie spędziliśmy pięć godzin podczas których musieliśmy wykazać się dobrą sprawnością fizyczną i  wydolnością fizyczną!!!. Wstawanie, klaskanie, siadanie, kołysanie się, machanie w rytm muzyki kończynami górnymi, okrzyki to czynności, które wykonywaliśmy przez całe nagranie.

W tym czasie mieliśmy okazję zobaczyć wszystkich jurorów: Edytę Górniak, Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z grupy „Afromental”. W czasie przerw jury nawiązywało bliski kontakt z publicznością. Każdy występ rozpoczynaliśmy brawami i nie mogliśmy doczekać się, kiedy usłyszymy kolejny duet młodych wykonawców. Mieliśmy okazję wysłuchać ośmiu piosenek w wykonaniu siedemnastu uczestników, a podczas przesłuchań świetnie się bawiliśmy. Nie było miejsca na nudę. Niestety tylko ośmiu z nich dostało się do kolejnego etapu. Po zakończeniu nagrań mediatorzy rozdawali swoje zdjęcia i autografy. Pełne podziwu byłyśmy dla Maćka Musiała, który nie wyszedł ze studia, dopóki nie podpisał ostatniego autografu i nie zrobił sobie zdjęć ze szczęśliwymi fankami. Naszym gimnazjalistom również się to udało :)

Około godziny 02:00 w nocy wróciliśmy do Gostynina cali i zdrowi. Mimo zmęczenia jakie odczuwaliśmy po nagraniu wszyscy byli bardzo zadowoleni.

 

Zobacz zdjęcia na naszym profilu fb:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.328566320650245.1073741945.230395187134026&type=1

 Sandra Lebioda, Klaudia Seweryniak
Uczennice klasy 3B

fot. Joanna R. Syska

the voice of poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge