Gimnazjum nr 2 niepokonane w Mistrzostwach Powiatu

W dniu 26.11.2014 r. uczniowie z G2 w finale rozgrywek halowych pokonali Gimnazjum z Solca 5:2 i G1 3:1 i z zaliczonym meczem z półfinałów, gdzie pokonali Białotarsk 2:1, zdobywając 9 punktów znaleźli sie na najwyższym stopniu podium zdobywając dyplom i wspaniały puchar.

Do rozgrywek na hali zgłosiło się 7 zespołów z całego powiatu, podzielonych na dwie grupy półfinałowe, które walczyły na początku listopada o kwalifikację do finału. Zwycięzcy z dwóch grup, a także zespoły z drugich miejsc awansowały do turnieju finałowego.

Reprezentacja Gimnazjum nr 2 wygrała wszystkie mecze w półfinale oraz w finale i tym samym zdobyła pierwsze miejsce w zawodach halowych. Do sukcesów przyczynili się sami zawodnicy i zawodniczki z „dwójki” uczęszczając bardzo licznie na zajęcia pozalekcyjne na „Orliku” i na Hali Sportowej. Miało to bardzo duże znaczenie w rywalizacji z innymi szkołami, gdyż treningi techniki indywidualnej oraz taktyki gry są to aspekty decydujące o sukcesie w zmaganiach podczas zawodów.
Serdeczne gratulacje!!!

Reprezentacja G2: Kowalski Dominik, Korpowski Adrian, Kryska Mateusz, Olszewski Kacper, Kurkowski Dariusz, Łuczak Mateusz, Jędrzejewski Samuel, Borowy Hubert, Olkiewicz Tomasz, Radzki Mikołaj, Gierula Bartosz, Szewczyk Dominik, Szewczyk Hubert, Świątkowski Hubert, Wasielewski Wiktor, Zarembski Antoni.