PIŁKARKI Z GIMNAZJUM NR 2 NA NAJWYŻSZYM STOPNIU PODIUM

Uczennice Gimnazjum nr 2 w Gostyninie wykazały się bardzo dużą determinacją i wolą walki ponieważ w środę 19 listopada 2014 roku w rozegranych Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej zdobyły pierwsze miejsce.

 

Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Dziewczęta remisując w grupie z zespołem Lucienia 0:0 oraz wygrywając 2:0 z zespołem z Solca a także 2:0 z zespołem z Sannik awansowały do finałowej grupy. W tejże grupie kolejne zwycięstwa nad zespołem Emilianowa i Gimnazjum nr 1, oba po 1:0, dały nam pierwsze miejsce w zawodach.

Sukcesy są potwierdzeniem ciężkiej pracy na zajęciach pozalekcyjnych prowadzonych zarówno na Orlikach miejskich jak i na miejskiej hali sportowej. Miejmy nadzieję, że dobra passa w zawodach sportowych zostanie podtrzymana zarówna w Gostyninie jak i zawodach wyjazdowych.

Gratulacje dla całej drużyny!!!
Skład Gimnazjum nr 2: Kaja Tyrajska, Karolina Umińska, Julia Szac, Oliwia Kotarska, Natalia Stańczyk, Julia Mularczyk, Natalia Wróblewska, Martyna Szynkowska, Marika Gawryłow, Marta Mondzik, Katarzyna Gorczyca

mgr Arkadiusz Jędrzejewski

więcej informacji na : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.356383554535188.1073741970.230395187134026&type=1

 

p. ręczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge