„WF dla każdego” – zmiany zachodzące w szkołach

Dnia 27 kwietnia 2015 roku uczestniczyłam w konferencji warsztatowej pt. „WF dla każdego”, którą zorganizowała Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej  pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki w ramach  programu WF z Klasą.

 W pierwszej części konferencji udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Edukacji Narodowej, eksperci i praktycy w dziedzinie sportu i promocji zdrowego stylu życia, a także uczestnicy programu WF z Klasą: nauczyciele wychowania fizycznego i dyrektorzy szkół. Dyskutowano na temat zmian zachodzących w szkołach.

W drugiej części wzięłam udział w warsztatach Na dopingu?, Cukier, tłuszcz, sól – kaloryczni oszuści kontra zdrowe kalorie, Jak jeść by zdrowo odżywiać ciało i umysł?, Sport bez ograniczeń, które były źródłem praktycznych rozwiązań, pomysłów i cennych wskazówek.

Więcej informacji: Konferencja „WF dla Każdego” – relacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge