wyróżnienia w programie

BLOG „WF w G2 GOSTYNIN” WYRÓŻNIONY !!!

Blog „WF w G2 Gostynin” w październiku został uznany „Blogiem miesiąca”. Organizatorzy programu docenili nasze pomysły i sukcesy. Cieszymy się, że działania Społeczności G2 okazały się atrakcyjne i godne uwagi!

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie w roku szkolnym 2014/2015 przystąpiło do programu „WF z Klasą”. Warunkiem udziału w akcji było założenie bloga w celu relacjonowania podejmowanych działań w swoich placówkach.

Należy nadmienić, iż w II edycji programu „WF z Klasą” uczestniczy 4000 nauczycieli wychowania fizycznego z całej Polski. Łącznie stworzonych jest około 1200 blogów, na których na bieżąco nauczyciele dzielą się swoimi relacjami z zadań programowych oraz pomysłami na udany WF.

Organizatorzy programu zdecydowali, że będą co miesiąc wyróżniać 5 blogów, które zwróciły ich uwagę.  Nasze działania, pomysły i sukcesy zostały docenione w październiku. W związku z powyższym, blog „WF w G2 Gostynin” został uznany „Blogiem miesiąca” http://blogiceo.nq.pl/wfzklasa/blogi-miesiaca/.  Czujemy się bardzo docenieni! Cieszymy się, że nasze działania okazały się atrakcyjne i godne uwagi!

W tym miejscu dziękuję wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego G2 – Panom: mgr Tomaszowi Kujawie, mgr Arkadiuszowi Jędrzejewskiemu, mgr Witoldowi Michalskiemu – za podejmowane działania na rzecz sportu szkolnego.

Wszystkie zadania o charakterze sportowo-rekreacyjnym realizowane przez społeczność G2 zamieszczane są pod adresem: http://blogiceo.nq.pl/g2gostynin/. Zapraszam do lektury, a chętne osoby do współpracy!

Koordynator programu

dr Joanna Renata Syska

3 thoughts on “wyróżnienia w programie

  1. Gratulacje!!!
    Blog bardzo ciekawy! Wiem, że dużo czasu trzeba poświęcić na prowadzenie takiej strony, a więc jeszcze raz GRATULUJĘ!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge