Kolejny projekt z cyklu „SPORT PO GODZINACH”

ZADANIE DO WYBORU  -  PROJEKT EDUKACYJNY

Dnia 16 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej zorganizowany przez uczniów klasy 2a w ramach projektu „Sport po godzinach”.

W wydarzeniu tym wzięły udział klasy 1a, 2a i 2b. W pierwszym meczu spotkali się uczniowie klasy 2a i 1a. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla 2a. Następnie zagrały ze sobą klasy 1a i 2b. Tu okazali się lepsi uczniowie z kl.2b. W ostatnim pojedynku spotkały się kl. 2a i 2b. Spotkanie rozstrzygnął trzeci set, wygrali chłopcy z 2a.

Po zakończeniu rywalizacji sportowej nastąpiło ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.
Pierwsze miejsce 2a, drugie 2b, a trzecie 1a.

Wyróżnienie dla najlepszego rozgrywającego turnieju otrzymał Mateusz Olejniczak, a najlepszym zawodnikiem został Piotr Sitek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i liczymy na kolejne „SPORTY PO GODZINACH”.

Dla Gimnazjum nr 2: Bartosz Bigielmajer.
Opiekun projektu: mgr Witold Michalski.