«

»

mar 31

Nie ma jak Nordic Walking!

PA032456Zdjęcie0024Zdjęcie0022Zdjęcie0021

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiosna szybko do nas zawitała, więc kije Nordic Walking znowu poszły w ruch….

Szkoła posiada w wyposażeniu bazy sportowej 19 par kijów toteż przeprowadzenie przez nauczycieli wychowania fizycznego nawet z liczniejszą grupą zajęć Nordic Walking, nie stanowi problemu. Pogoda dopisuje więc nauczyciele w-fu z różnymi grupami po krótkiej rozgrzewce rozciągającej, wędrują na Skate Park oddalony od szkoły o ok. 3 km, gdzie znajduje się siłownia na powietrzu oraz park linowy co jeszcze bardziej uatrakcyjnia zajęcia. Po dotarciu na miejsce można również z nich skorzystać., ćwicząc i wzmacniając mięśnie  RR, NN, T. Drugim miejscem marszu z kijami są Baranowice, ościenna gmina, gdzie super się wędruje ponieważ jest tam dużo lasów i widok jest wspaniały tym bardziej kiedy jest słonecznie. Taka forma zajęć szczególnie lubiana jest przez grupy dziewcząt.

1 komentarz

  1. cksszczecin

    Pozdrawiamy ze Szczecina! My tez lubimy zajęcia z nordic walking :) dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga i artykułu na ten temat – http://blogiceo.nq.pl/szkolanamedal/?p=276#more-276 W naszej szkole w nordic walking i w bieganiu przykład dają nauczyciele… W innych dyscyplinach nie mamy szans z naszymi uczniami – sportowcami :) Poza tym nordic walking, fitness, aerobik w wodzie, lodowisko, taniec towarzyski czy kurs nurkowania to w naszej szkole pomysł na zajęcia fakultatywne z wf – do wyboru w grupach międzyoddziałowych… Szczególnie podoba nam się Wasza okolica i tyle możliwości dla turystyki pieszej i nordic walking. Powodzenia !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php