Hej :)

Dzisiaj tj. 11. czerwca odbyła się końcowa prezentacja naszego projektu przed klasą 3A. Szkoda, że już koniec, ale myślę, że na pewno miło będziemy ten czas wspominać. Oto kilka zdjęć z dzisiejszego dnia:   Mała ciekawostka: Ankiety:   Nasze drzewka: Potem poprosiliśmy kolegów i koleżanki, żeby napisali co sądzą o naszym projekcie. To tylko kilka czytaj dalej »

Witam :)

Mam takie pytanie jeśli chodzi o sprawy techniczne… Czy każy z Państwa ma z boku 5 postów.? Gdyż dziś nasza Pani prwadząca powiedziała mi, że nie sa widoczne posty. Mam nadzieję, że nie wszyscy mają ten problem.:)    

Hej :)

Witam Przed Państwem prezentacje grupy A i B, niestety od grupy C nie dostałam wiadomości z pracą. Chiałabym też dodać iż są to prace z błędami, których jeszcze nie poprawiliśmy na tamten czas. Jednak dla porównanie będziecie mogli sobie zobaczyć.:) Mam nadzieję, że przypadną do gustu.;) Badania grupy a      PREZENTACJA PS: W następnej czytaj dalej »

:)

Cześć.! Wczoraj mieliśmy spotkanie, w którym każda z grup pokazywała prezentację na którą pracowała cały rok. Znajdowały się w niej nasz ankiety, wyniki itp… W najbliższym czasie na email mam dostać prace i w ten sposób udostepnie je tutaj na blogu.:) Do zobaczenia.!    

Czesc.! :)

W najblizszym czasie nasz projekt bedzie dobiegal konca. Planujemy zaprezentowac wyniki naszej pracy w postaci prezentacji multimedialnej w klasach III.Na pewno nie zapomnimy udostepnic tego na naszej stronie Pozdrawiam Czesc.:)

Hej :)

Wcześniej pisałam o grupie A i B, ale jest jeszcze grupa C. Ich zadaniem w naszym projekcie jest porównać informacje zebrane przez dwie pierwsze grupy i przedstawić nasze wyniki na wykresach, znaleźć informacje dotyczące zastosowania genetyki w codziennym życiu i wiele innych. Nasz projekt niestety niedługo dobiega końca i zobaczymy efekty naszej pracy  :)

Od początku :)

Tytuł naszego projektu to: „Jaki jest przykład badanych cech recesywnych i dominujących wśród populacji klas 1 i 3?” Grupa A zajmuje się badaniami w klasach 3 a grupa B w klasach 1. Przeprowadziliśmy już ankiety, które pomogą nam w porównaniu na przykład czy w naszej szkole w klasach 3 jest więcej osób o niebieskich oczach czytaj dalej »

css.php