Gimnazjum nr 2 we Wrześni – klasa IIa » Archiwum bloga » Wiadomości od organizatorów(po raz drugi)

Wiadomości od organizatorów(po raz drugi)

 1. Ostatnie dwa dni konkursu na wiersz o szkole. Jeśli jeszcze nie zgłosiliście swojej propozycji macie czas do północy 31 stycznia. Do dzieła!Więcej informacji znajdziecie na naszym blogu we wpisieII semestr będziemy poświęcać w całości projektom edukacyjnym, realizowanym w naszych szkołach. Na blogu organizatorów pojawiły się poradniki związane z przygotowaniem się do projektów i opisywaniem ich na blogu. Looknijcie tu.
 2. Warto poświęcić czas moderowaniu komentarzy pod wpisami na blogach. Info. o tym tutaj.
 3. O tworzeniu prezentacji w Prezi pisali organizatorzy na początku stycznia (Prezi – jak to ugryźć?). Jeden z uczniów, który uczestniczył w naszym programie w ubiegłym roku, przygotował tutorial (przewodnik krok po kroku), w którym pokazuje jak opanować sztukę tworzenia pięknych, bogatych wizualnie i niebanalnych prezentacji”. Więcej na ten temat pod tym linkiem.
 4. Brak pomysłu na wpis? Zajrzyj tutaj.
 5. Organizatorzy przyznali już pierwsze nagrody w Akcji: KOMENTUJ! Kto otrzymał nagrodę dowiecie się czytając wpis: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/?p=4502. Przypominają też, że to nie koniec akcji i można nadal szukać ciekawych wpisów i je komentować.
 6. Skończył się konkurs na wiersz o szkole. Więcej informacji znajdziecie na blogu organizatorów w tym wpisie.

Ostatnie wpisy

1 komentarz

 1. Ewelina Kwiatkowska pisze:

  Bardzo ciekawy blog ; – )
  Serdecznie zapraszam na nasz ;*
  Pozdrawiamy !!

Dodaj komentarz

Komentowanie wyłączone.

css.php