WARSZTATY TEATRALNE

24 października nasza klasa uczestniczyła w warsztatach teatralnych, prowadzonych przez p. Bartka Nowosielskiego z Szkoły Wokalno -Aktorskiej „FAMA” w Koninie.

Zgromadzenie Ic

Boro is winner!

Przerażony Kuba w świecie mroku…

Gdzie ja jestem? Gdzie wy jesteście?

Trio niepospolite, całuśne i psiapiółkowe. :)

                                                                            

Pan Bartek i my!

Młode gwiazdy show biznesu.

Rollercoster! Lepiej się dobrze trzymać!

Ale żeby od razu do parteru?

O rany! Te jak wymyślą… ;)

 

A teraz kilka sondażowych opinii uczestników spotkania z aktorstwem.

 

Moim zdaniem warsztaty były ekstra, ponieważ poznałem aktora – Bartka z „Barw szczęścia”, a przede wszystkim lepiej swoich kolegów i koleżanki z klasy.   Jakub R.

Warsztaty teatralne podobały mi się, ponieważ rozwijaliśmy swoje zdolności aktorskie poprzez zabawę. Podczas tych zajęć miło spędziliśmy czas i nie było fizyki. :) Cała klasa fajnie się bawiła z panem Bartkiem. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za wspaniałe zajęcia. Julia Z.

Warsztaty okazały się bardzo ciekawe. Ćwiczenia, które wykonywaliśmy były zabawne i rozwijające. Naprawdę dobrze się bawiliśmy! Kasia Z.

Uważam, że warsztaty były świetne! To był dobry pomysł! Zajęcia bardzo mi się podobały. Zresztą chyba każdemu w klasie. Marcel K.

Warsztaty prowadził pan, który gra w serialach nadawanych przez telewizję. Zabawy jakie zaproponował, były bardzo oryginalne. Zdobywaliśmy do siebie zaufanie i poznawaliśmy się bliżej. Te warsztaty pokazały, że jesteśmy prawdziwą artystyczna klasą. W tym dniu było dużo śmiechu! Julia K.

Moim zdaniem zajęcia z panem Bartkiem były bardzo ciekawe. Już wcześniej miałam okazję uczestniczyć w podobnych, ale te z klasą był fajniejsze. Było bardzo wesoło, nikt się nie denerwował, ani nie stresował i chyba to mi się najbardziej podobało. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz wezmę udział w takich warsztatach. Julia P.

 

 

Dodaj komentarz


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php