Tylko fotografia!

Fotografia
Fotografią zainteresowałyśmy się w szkole podstawowej. Na początku żadna z nas nie miała dobrego aparatu, ale nie zniechęcało to nas do rozwijania się w tym kierunku. Nasza przygoda zaczęła się od robienia zdjęć naszymi „ekstra” komórkami. Robiłyśmy zdjęcia wszystkiego co nas otaczało, ale z czasem doszłyśmy do wniosku, że w fotografii nie chodzi o to żeby naciskać guziczek *pstrk*.
Najczęściej fotografujemy przyrodę, a to kilka naszych zdjęć:

zdj 1zdj 2zdj 3zdj 4

 

To nie oznacza że nie lubimy robić innych zdjęć.
zdj 5zdj 6

 

zdj 8

„Fotografia jest środkiem wyrazu i ucieczki. Poprzez moje zdjęcia, niekoniecznie chcę pokazać  rzeczy takimi jakie są. 

Jest to raczej osobista artystyczna wizja tego co nas otacza.”

- Nicolas Evariste

 
Dla niektórych fotografia to nie tylko pasja lecz także sposób na życie. My lubimy ją dlatego, ponieważ daje nam wiele nowych wyzwań. Chcemy pogłębiać swoją  wiedzę o fotografii i doskonalić się w tym kierunku. W fotografii cenimy również to, że daje nam szanse na podzielenie się swoją wizją.

Jednym z naszych ulubionych fotografów jest pochodzący z Bułgarii Evgieni Diniev. Poniżej umieścimy kilka jego zdjęć (http://www.galerie-zdjec.pl)

zdj 9 zdj 10 zdj 11

Dodaj komentarz


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php