«

»

maj 11

Rajd rowerowy

TYDZIEŃ ZDROWIA W NASZYM GIMNAZJUM

11 MAJA 2016

„PO ZDROWIE NA DWÓCH KÓŁKACH”

 

To już półmetek naszego tygodnia zdrowia. W trakcie dnia alkogogle po raz kolejny ukazywały nam świat widziany po spożyciu alkoholu, narkotyków, czy dopalaczy. Przedstawiciele wszystkich klas, już po raz trzeci, wzięli udział w Quizie o zdrowym stylu życia. A  potem… odpaliliśmy nasze jednoślady, i ruszyliśmy na łono natury. Czy było wesoło? Czy było aktywnie? Czy było zdrowo? Odpowiedź na wszystkie te pytania jest banalnie prosta i oczywiście brzmi: TAK. Słońce znów pozwoliło nam przyswoić sporą dawkę Wit. D, śmiech uwolnił endorfiny czyli hormony szczęścia. Jak wiemy, oddziaływanie uśmiechu na ośrodek szczęścia w mózgu, porównywalny jest do efektu osiąganego po zjedzeniu kilku czekolad! A my słodką niespodziankę od p. Piotra, który był naszym „kierownikiem ruchu”, od razu spaliliśmy pokonując trasę 12km. I znów zyskaliśmy pozytywną energią i moc bez zbędnych kalorii.

Pamiętając, że zdrowie nie jest darem niebios, danym nam raz na zawsze, już dziś dbamy o swoją sprawność w przyszłości. Brawo dla wesołych i pozytywnie zakręconych rowerzystów z „Ciasna Bike”.

http://gimnazjum2.kalisz.pl/wp-content/uploads/2016/05/2016-05-11-12.40.39.jpg2016-05-11 12.56.412016-05-11 12.56.27

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php