«

»

maj 12

Bieg po zdrowie

W czwartek w ramach Tygodnia Zdrowia odbył się „Bieg po wiosnę” , w którym wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum. Trasa przebiegała przez kaliskie planty. W szkole natomiast odbywały się warsztaty udzielania pierwszej  pomocy przedmedycznej, prowadzone przez p. Bartosza Bielana oraz studentów ratownictwa medycznego z kaliskiego PWSZ.

http://gimnazjum2.kalisz.pl/wp-content/uploads/2016/05/DSC04152.jpghttp://gimnazjum2.kalisz.pl/wp-content/uploads/2016/05/DSC04156.jpghttp://gimnazjum2.kalisz.pl/wp-content/uploads/2016/05/DSC04148.jpghttp://gimnazjum2.kalisz.pl/wp-content/uploads/2016/05/DSC04168.jpghttp://gimnazjum2.kalisz.pl/wp-content/uploads/2016/05/DSC04176.jpg

1 komentarz

 1. Zuzanna

  Dzień dobry!
  Przede wszystkim chcę Wam napisać, że jestem bardzo zadowolona z faktu, że od samego początku III edycji regularnie opisujecie sportowe działania z udziałem Waszych uczniów. Świetnie, że wykorzystujecie okazję dni tematycznych do kształtowania zdrowych nawyków. Najbardziej spodobał mi się pomysł walentynek z nordic walking oraz tanecznej bitwy. Nasza blogowa odznaka „Innowacyjny WF” jest w zasięgu Waszych możliwości – wybierzcie 3 aktywności, które przeprowadziliście w ramach lekcji WF-u, a następnie uzupełnijcie wpisy o szczegółowy przebieg tych zajęć.

  Wszelkich wskazówek doszukujcie się na innych, odznaczonych blogach :)
  http://blogiceo.nq.pl/wfzklasa/odznaczone-szkoly-2/edycja-20142015/

  Poproszę Was również o podsumowanie zadania semestralnego – tak jak na blogu jest wiele ciekawych wpisów dotyczących aktywnych przerw, to będę Was namawiać jeszcze na opisanie ćwiczeń, które miały miejsce podczas innych lekcji przedmiotowych.

  Z góry dziękuję za uzupełnienie wpisów,
  Zuzanna Machalska
  Wf z Klasą

  PS Koniecznie też zaznaczcie na blogu jaką formę w tej edycji przybrała Wasza Lokalna Akcja Sportowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php