Gimnazjum na Wesoło |

Kilka rad.

Co sądzą inni ?

cze/12

5

Prezentacja multimedialna.

Podjęliśmy się wspólnie z naszym opiekunem przygotować prezentację multimedialną na temat początków naszej szkoły w ramach kolejnej edycji Szkoła z Klasą 2.0. Fajnie byłoby gdyby projekt okazał się na tyle świetny , by został użyty podczas promocji Gimnazjum. Zamierzamy się skupić na kilki zadaniach: historii miejscowości, początki gminy, absolwenci i rada pedagogiczna, działalność pozaszkolna. Opracujemy też broszurę którą rozdamy szóstoklasistą.

Brak tagów

sty/12

18

Kilka rad.

Siemka, mam dla was nowy wpis. Tym razem podam wam tekst z kilkoma dobrymi radami dotyczącymi komunikacji. Tekst nie jest mój, ale jego autor nie życzył sobie bym podał jego imię i nazwisko. Więc zaczynajmy.

Komunikacja

Coraz  częściej porozumiewamy się ze sobą poprzez liczne portale społecznościowe. Komunikujemy się ze sobą na forach , itp. Oto kilka ciekawych a jednocześnie przydatnych rad dotyczących komunikacji.

Starajmy się aby nasze wypowiedzi były mądre , poprawne językowo. Wystrzegajmy się niecenzuralnego słownictwa. Fora internetowe są najczęściej ogólnodostępne, a więc poruszajmy na nich tematy, które są stosowne. Kierujmy się zasadą: „piszmy mądrze, na temat, poprawnie pod względem językowym i gramatycznym wypowiedzi.

  • Pasje i zainteresowania

Wielu z nas interesuje się różnymi dziedzinami nauki, sportu, itp. Co ciekawe, nasze hobby możemy rozwijać także w sieci. Istnieje wiele stron internetowych, które oferują nam poszerzanie swoich umiejętności. Korzystajmy z internetu, nie tylko w celach rozrywkowych, ale także naukowych. Nasze zainteresowania możemy rozwijać w różnoraki sposób. Osoby, które interesują się tańcem mogą oglądać kursy tańca. Osoby uzdolnione artystycznie mają możliwość np. poznawania ciekawych technik malowania. Internet jest miejscem, w którym każdy z nas znajdzie coś, co pomoże rozwijać mu swoje umiejętności. Od gier typu: piłka nożna do zwiedzania internetowych muzeów, czy też wystaw malarskich.

————————————————————————

No jak na razie to tyle dobrych rad.  Do zobaczenia. ;]

Brak tagów

sty/12

13

Co sądzą inni ?

Witam. To mój pierwszy wpis ,ale przejdę od razu do sedna. Za chwilę przeczytacie wypowiedzi kilku ludzie z naszej szkoły, którzy mieli dość nietypową lekcję Historii. Jak im się podobało ? Zaraz sami zobaczycie. :p

Dziś podczas lekcji Historii oglądaliśmy filmik multimedialny o Leonardo da Vinci. Według mnie to dobry pomysł i oby było więcej takich lekcji.”

Mateusz  Cybulski

„Moim zdaniem lekcje multimedialne z historii są fajną rzeczą. Zaciekawiają  nas bardziej niż tradycyjne lekcje.”

Karolek :)

„Dziś na historii oglądaliśmy film o Leonardo da Vinci. Ta lekcja mi się spodobała. Chciałabym żeby jeszcze takie lekcje mieć.”

Karolina

„Dziś na historii oglądaliśmy prezentację. Według mnie taka lekcja  jest lepsza niż tradycyjna.”

Bartek

„Moim zdaniem takie lekcje są fajne. Oglądaliśmy filmiki na youtube o Leonardo da Vinci .”

Anonim

„Dziś na lekcji  historii oglądaliśmy prezentację multimedialną. Lekcje z prezentacjami są o wiele ciekawsze.”

Gilu

„Dzisiaj mieliśmy lekcje w klasopracowni informatycznej. Było fajnie.

Darek

„13.01.12r. na lekcji historii mieliśmy lekcję multimedialną. Taki rodzaj lekcji bardzo mi się podoba. Myślę że jeszcze nie raz będzie taka lekcja !

Aga

„Moim zdaniem lekcje na komputerach są bardzo ciekawe  i łatwiej je zapamiętać.”

???

„Dziś oglądaliśmy prezentacje multimedialne. Są ciekawe i moim zdaniem są lepsze od zwykłych lekcji.”

???

” Lekcje z prezentacjami multimedialnymi bardzo mi się podobają, ponieważ dzięki obrazom szybciej się zapamiętuje informacje i na dłużej zostają one w pamięci.”

Gall Anonim

„Multimedialna lekcja historii bardzo mi się spodobała. Była bardzo ciekawa i uważam, że powinno być więcej takich lekcji.

Janko z Czarnkowa :)

„Dzisiaj na historii oglądaliśmy prezentacje o Leonardo da Vinci. Według mnie  takie lekcje są ciekawsze. Łatwiej jest się n nich skupić.

Julia

——————————

No to jak narazie wszystkie opinie i koniec mojego pierwszego wpisu. Żegnam i papa ;)

Brak tagów

Szablon: devolux.nh2.me tłumaczenie: WordpressPL
css.php