Skip to content
cze 21 / vpe

Festyn szkolny

Dnia 18 maja zorganizowaliśmy w naszej szkole coroczny festyn szkolny pod hasłem „Kocham Cię Polsko”.

Odbywały się tam kiermasze, zawody sportowe. Koledzy przygotowali stoiska kulinarne. Najważniejszym punktem programu był pokaz prezentacji przygotowanych przez uczniów i nauczycieli współpracujących w programie „Szkoła z klasą 2.0″. Na początku odbyły się pokazy prezentacji, mogliśmy przedstawić nasze dokonania całoroczne i porównać z innymi.

Następnie odbył się teleturniej „Kocham Cię Polsko”, w którym wzięły udział drużyny uczniów, nauczycieli i rodziców. Większość pytań dotyczyła wiadomości z naszych prezentacji.

Było bardzo dużo zabawy i śmiechu. Zwyciężyła drużyna uczniów – na szczęście :)

Niestety wszystkie drużyny otrzymały nagrody, więc nie czuliśmy się wywyższeni.

Bardzo fajne były występy artystyczne uczniów i nauczycieli, a szczególnie podobała nam się tańcząca pani Dyrektor :)

 

2 Comments

leave a comment
  1. Szymski / cze 21 2013

    Festyn był… świetny! wybawiliśmy się za cały ten nudny rok szkolny, wręcz aż nadto :D Jedzenie smaczne, występy przednie, jednak nasza prezentacja była NAJLEPSZA! Było trochę kłopotu ze sprzętem, bo Kuba znowu poplątał kable :P Po obejrzeniu wszystkich prezentacji, chętne osoby mogły wziąć udział w teleturnieju „Kocham Cię, Polsko”. Zasłużenie wygrali uczniowie.

  2. me / cze 21 2013

    Festyn super! Zabawa świetna! Każdy znalazł coś dla siebie:) Były sport, muzyka, jedzenie, występy i przede wszystkim fajna rywalizacja – szkoda tylko, że tak szybko się skończyło:)

Leave a Comment

*

CommentLuv badge

css.php