Nowy Semestr = Zmiany…

Pierwsze co na pewno rzuciło wam się w oczy to zupełnie nowy wygląd bloga. Postanowiłem go odświeżyć zastępując ciemny, wręcz przytłaczający granat na wesołą i przynoszącą nadzieję zieleń. (Obraz w tle jest autorstwa: lachicadelfagot.) Nadzieja zawsze nam się przyda w szczególności na zbliżający się wielkimi krokami nowy semestr. Już „W tym semestrze będę się lepiej uczył” jest w głowie większości uczniów.

Mała poprawka co do poprzedniego wpisu: Po przez stwierdzenie o tym, że włożenie słuchawek broni nas przed zabraniem telefonów, odnosi się do rzeczywistego słuchania muzyki, a nie spacerowania po całej szkole i SMSowania ze słuchawkami w uszach. Ten punkt został wprowadzony na tak zwaną próbę, czyli jeśli będzie za dużo „wykroczeń” z nim powiązanych zostanie usunięty, a wtedy przykro mi, ale nie będziemy mieli NIC.

+ Jeśli macie pomysły na wykorzystanie mediów na jakiejś lekcji, to porozmawiajcie o tym z nauczycielem danego przedmiotu, a (nóż, widelec, łyżka i co tam jeszcze) coś z tego wyjdzie.

+ W następnym semestrze Samorząd Szkolny poważnie bierze się do roboty z punktami, które zawarte były w planach działania. Możliwe, że już w najbliższym tygodniu będzie „muzyka na przerwach”. Takie „coś” było już raz w poprzednim semestrze, ale nie była to zasługa SU. Piosenki, które chcecie usłyszeć możecie wysyłać na e-mail: su2013turosl@gmail.com, pisać w komentarzach, a w przyszłości również na fanpage SU na facebook’u. Zasady są takie same jak w tamtym roku, czyli piosenki, które wysyłacie nie mogą zawierać wulgaryzmów (ewentualnie małą ilość, którą postaram się ocenzurować) oraz piosenki uważane za żart są automatycznie wykreślane z listy.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge