Końce bywają początkami…

Kończąc już nasze działania związane z Kodeksem 2.0 pragniemy przedstawić wam finalny projekt tego całego przedsięwzięcia, czyli gazetkę szkolną „Przylądek Gimnazjalisty” po raz pierwszy całkowicie prowadzoną on-line.

Dzisiaj po zaprezentowaniu naszego projektu swoje stanowiska opuszczaliśmy dumnie wśród otaczających nam braw. W prezentacji, którą przygotowaliśmy znajdował się opis całej naszej pracy nad gazetką, od powstania nowej „przylądkowej” redakcji, przez odwiedziny w redakcji portalu internetowego Koniak24, aż do finalnego wydania gazetki.

Dodatkowo do gazetki i prezentacji własnoręcznie całą grupą wykonaliśmy nasze spojrzenie na „Przylądek Gimnazjalisty”, czyli plama z naszymi głowami, znajdującą się na wyspie zwanej „Przylądkiem Gimnazjalisty” i pani Agnieszką Muzyk, płynącą na tratwie, żeby nas „ocalić”.

Zapraszamy do przeczytania ciekawych artykułów znajdujących się w naszej gazetce, przejrzenia zdjęć (może znajdziecie siebie) i podziwiania dzieł ze szkolnej galerii talentów, a także z zapoznaniem się z nowymi trendami, przepisem na ciasto i bardziej krwawym opowiadaniem o Czerwonym Kapturku (napisanym przeze mnie ;) ). Gazetkę on-line w wersji ostatecznej możecie zobaczyć, po kliknięciu w TEN LINK.

Kończąc pragnę jeszcze w imieniu całej redakcji jeszcze raz podziękować osobom, które się przyczyniły do powstania tej gazetki, czyli po pierwsze wam, uczniom naszego Gimnazjum, gazetka powstała dla was i z myślą o was. Jako drugiej osobie, dziękujemy pani Agnieszce Muzyk za to, że mimo wszelkich „małych problemów” z naszym Domem Szaleńców dała radę to wszystko „ogarnąć” i naprowadzić nas na dobrą ścieżkę. Jako ostatniej już osobie, chcemy również podziękować panu Robertowi Wilczewskiemu, za ciekawą i  wesołą lekcję dziennikarstwa oraz miło spędzony wspólnie czas – mimo, że nasza wspólna rozmowa nie trwała zbyt długo to i tak wynieśliśmy z niej dużo (i nie chodzi mi tu o „Kolniakowskie gadżety” ;) ).

Teraz możemy już dumnie powiedzieć, że „nasza Gimbaza” jest SZKOŁĄ Z KLASĄ…

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge