Już niedługo koniec…

Chciałyśmy bardzo podziękować za przyznanie nam odznaki „Załoga tworzy bloga”, jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwe, ze nasza praca została doceniona ;)
____________
Co do modułu 4 właśnie został nam zaliczony i liczymy na to, że ostatni moduł też szybko zrobimy. W związku z tym, że w module 5 trzeba wykonać prezentacje całego kursu w naszej szkole odbędzie się Dzień Przedsiębiorczości na którym to wszystko zaprezentujemy ;)

Pozdrawiamy Poziomki xxo

Moduł 4.

Po małej przerwie spowodowanej maturami  (z czego się b.cieszymy :) ) zaczynamy pracę nad nowym modułem. Teraz jesteśmy w trakcie podziału zadań które musimy wykonać :) Liczymy,że nasza praca zostanie pozytywnie odebrana przez naszego mentora. A jak wam idzie praca? Macie jakieś problemy?

Pozdrawiamy Poziomki xxo

Jeszcze moment, jeszce chwilka i kolejny moduł skończony !

Trzeci moduł dość opornie nam szedł, gdyż jak to my wieczny brak czasu. Wreszcie się zebrałyśmy i jak ruszyło !!! przy okazji ostatniego apelu (tj. 30.04.14) otrzymałyśmy zaświadczenia o udziale w programie edukacyjnym „młodzi przedsiębiorczy”. Przysłano je do naszej szkoły już jakiś czas temu i wiedziałyśmy że je otrzymamy, ale postanowiono że dokona się tego na forum szkoły. Niezmiernie nam z tego powodu miło :]

Dziękujemy za wszystkie motywacje z Waszej strony do prowadzenia bloga i Zapraszamy ponownie !!!

O mały włos bym zapomniała ! Jak Wam poszedł 3 moduł ?  Piszcie, podajcie linki do swoich blogów chętnie poodwiedzamy ! Pozdrawiam ! Karolina :)

Moduł 2.

Właśnie otrzymałyśmy akceptacje 2 modułu, z czego jesteśmy bardzo zadowolone ;) Moduł wcale nie był taki trudny pomimo wielu zadań.
A jak Wam się podobała ta część projektu ? Mieliście jakieś problemy?

Poziomki xx

Moduł 1.

Jesteśmy już po zaakceptowaniu modułu 1. W niektórych momentach sprawiał nam trudności  ale dałyśmy sobie radę :) Mamy nadzieję,ze następne moduły też nie sprawią nam większej trudności ;)

Pozdrawiamy Poziomki xx

PS: A to jest nasze logo ;) Jak wam się podoba ?

logo

Przepraszamy

Chciałybyśmy Was przeprosić za naszą nieobecność na blogu, ale niestety miałyśmy za ”dużo” na głowie. Bierzemy udział w II etapie projektu i mamy nadzieje że sobie poradzimy. Wspólnie stwierdziłyśmy że założymy sklep muzyczny. Powodzenia wszystkim z Waszymi działalnościami :)

Moduł 4.

Już jesteśmy po zaakceptowaniu modułu 4 z czego bardzo się cieszymy :)
Jako pierwsze w naszej klasie go skończyłyśmy i z tego powodu jesteśmy bardzo happy, przepraszamy za dłuższą nieobecność ale miałyśmy sporo ważnych  spraw i nie mogłyśmy wcześniej nic dodać.

Pozdrawiamy Poziomki :)

Cześć :)

Właśnie zaczynamy moduł 4 :) przy tych zadaniach podzieliłyśmy się na 3 grupy dwuosobowe ;) Moduł wydaje się trudniejszy od poprzedniego ale damy sobie radę z nim :) A wam jak idzie praca? Na odpowiedzi czekamy w komentarzach.

Odezwiemy się wkrótce Poziomki :)

Siemanko ;D

hej :) Jesteśmy już po oddaniu i zaliczeniu modułu 3 :) Który nie był taki łatwy na jaki wyglądał. :P Niedługo zaczynamy pracę nad następnym i jesteśmy ciekawe co nas tam czeka. :)
Z okazji Świąt życzymy wam wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego co zapragniecie :* :D , a także udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku :)
 Poziomki. :)