A jednak nie jest tak łatwo…

Początkowo wydawało nam się, że pisanie bloga i prowadzenie kampanii jest banalnie proste. Cóż… niestety prawda jest nieco inna. Nawet się nie spodziewałam, że tak trudno będzie podjąć decyzję co do tematyki kampanii. Właściwie wciąż nie wybraliśmy tematu spotu. Na szczęście z pomocą przyszła nam stronka: www.kampaniespoleczne.pl Jest tam mnóstwo ciekawych pomysłów i wiele inspiracji, więc na pewno już niedługo zadecydujemy i również czytelnikom posta polecam tę stronę :) Zawiera na prawdę wiele pięknych i wzruszających spotów. Tak więc melduję, że praca wre i wszystko zmierza w dobrym kierunku!

No cóż na dziś pisania chyba wystarczy bo trzeba wracać do podejmowania wspólnych decyzji. Trzymajcie się ciepło, tego zimowego wieczoru :)

2 thoughts on “A jednak nie jest tak łatwo…

 1. Witajcie,

  udało Wam się wybrać temat kampanii? Może rozejrzyjcie się wokół siebie – zróbcie tak zwaną diagnozę spraw, problemów, które są w waszym środowisku obecne i o których trzeba mówić. To mogą być trudne ważne kwestie, ale również coś ciekawego, co się dzieje i co warto promować. Czekamy z niecierpliwością na kolejny wpis i na temat waszej kampanii!!!
  Pozdrawiam
  Kasia, CEO

 2. Dzień dobry,

  dziękujemy za cenne rady!
  Aktualnie jesteśmy na etapie dyskusji dotyczącej wyboru tematu kampanii. Między sobą przeprowadziliśmy głosowanie i wybraliśmy trzy najciekawsze propozycje – w ciągu najbliższych dni, wybierzemy już ten jedyny, na którym się skupimy i rozpoczniemy jego realizację.
  Pozdrawiam,
  Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge