Święta, święta i po świętach!

 Hej! Święta za pasem i z tej okazji chciałabym Wam złożyć spóźnione ale szczere życzenia świąteczne – dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu, cierpliwości w dążeniu do celów oraz samych wspaniałych chwil w nadchodzącym roku!

Jeszcze przed świętami, w naszej szkole odbyło się spotkanie, na którym omawialiśmy etapy naszej pracy. Nasz koordynator – ks. Piotr, na zadanie domowe zadał nam kilka ciekawych materiałów do poczytania, które przygotują Nas do tworzenia kampanii i pomogą w jej realizacji.

Pomimo, iż mamy przerwę świąteczną, nie zapominamy o tworzeniu projektu! Spotykamy się wirtualnie i naradzamy. Każdy z nas ma głowę pełną pomysłów! Czasu co raz mniej, a my wciąż nie mamy tytułu kampanii! Aktualnie jesteśmy na etapie dyskusji dotyczącej jego wyboru. W naszej grupie projektowej przeprowadziliśmy głosowanie i wybraliśmy trzy najciekawsze propozycje. W ciągu najbliższych dni wybierzemy temat, który na pewno zachwyci odbiorców.

Mogę tyle powiedzieć – praca wre! Trzymacie się ciepło i odpoczywajcie!

Patrycja

2 thoughts on “Święta, święta i po świętach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge