Wybraliśmy temat!

I tak po długich naradach  i burzach mózgów w końcu wybraliśmy temat! „Reaguj na zło” został oficjalnie wybrany na naszą kampanię.

Wydawałoby się, że już połowa roboty za nami, jednak obawiam się, że to dopiero początek. Ale co to dla nas. Kreatywność aż z nas kipie i już niedługo zapewne zameldujemy jakąś część wykonanej pracy. 

Swoją drogą, temat jest bardzo ale to bardzo szeroki i można w nim uwzględnić mnóstwo rzeczy oraz zagadnień. Naszym celem jest aby nasza kampania nie tylko uczyła ale również wzruszała i zostawała w głowach odbiorców na długo o ile nie na zawsze. Na pewno damy z siebie wszystko i najprawdopodobniej już wkrótce ukaże się wpis obrazujący naszą pracę!

Trzymajcie się ciepło :)

Ola 

One thought on “Wybraliśmy temat!

  1. Gratulacje! Krok do przodu w waszej pracy nad kampanią. Pewnie teraz przydałoby się wybrać, czego dokładnie będzie dotyczyła wasza kampania – zło, to szerokie pojęcie. Ciekawa jestem, do czego dojdziecie podczas dyskusji w grupie. Fajnie, że jest moc i kreatywność nie gaśnie. Oby tak dalej! Czekamy na kolejne wieści od Was.
    Kasia, CEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge