Mamy to!

Nareszcie wybraliśmy temat naszej kampanii! Bardzo się cieszymy, że w końcu       po tych wszystkich chaotycznych burzach mózgów i rozmyślaniach, w końcu wpadliśmy na coś, nad czym chcemy pracować. Teraz już będzie o wiele łatwiej     bo nieco zawęziliśmy tematykę naszych działań.

Wybrany przez nas temat brzmi: Agresja psychiczna w rodzinie. Wszyscy wspólnie stwierdziliśmy, że jest to temat rzeka i można wymyślić do niego mnóstwo kampanii. Tym bardziej, że pierwsze szkice już są. Póki co jednak trzymamy            je jeszcze w tajemnicy do czasu aż wszystko będzie ustalone na sto procent. Pragniemy by nasza kampania jednocześnie wzruszała i łapała za serce ale też dawała do myślenia i miała jasny przekaz. Czeka nas wiele pracy ale na pewno damy radę! Każde z nas ma jakiś pomysł i jest gotowy aby go zrealizować.

Zapewne już niedługo pojawi się wpis o naszym kolejnym kroku jakim będzie zorganizowanie debaty szkolnej na temat naszego projektu i jego tematu. Trzymajcie kciuki aby wszystko poszło zgodnie z naszą myślą :)

Trzymajcie się ciepło :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge