Hasło reklamowe

Wozimy towary przez rok cały! :)

Brak komentarzy


Ulepszenie oferty

Na podstawie przeprowadzonych badań stwierdziliśmy, że musimy zmienić trochę naszą ofertę aby była bardziej korzystna i aby większa liczba klientów ją wybierała. Nasz nowy plan marketingowy obejmuje:
- obniżenie kosztów naszych usług,
- stworzenie strony internetowej naszej firmy,
- umożliwienie monitorowania przesyłek,
- informowanie klientów SMS o przesyłce.

Brak komentarzy


Wyniki ankiety

Z ankiety którą przeprowadziliśmy wynika, że:
- nasi klienci to osoby najczęściej w wieku 18-35,
- najczęściej są to mężczyźni,
- większość z nich mieszka w mieście,
- z naszych usług korzystają oni w celach osobistych,
- zależy im na szybkiej realizacji usługi.

Z naszych badań wynika, że każdy korzysta z naszych usług, są one szeroko dostępne i popularne. Konkurencja oferuje trochę niższe ceny, ale za to my realizujemy usługi najszybciej. Nasi klienci najczęściej wybierają naszą firmę podczas zakupów przez internet lub przesyłek firmowych.

 

Brak komentarzy


Klienci naszej firmy

Nasi klienci są to najczęściej osoby młode. Kupując różne przedmioty w sklepach internetowych muszą wybrać formę dostawy. Dlatego wybierają naszą firmę. Najczęściej są to mężczyźni chociaż coraz częściej zdarzają się także kobiety. Miejsce zamieszkania nie ma tak dużego znaczenia chociaż wiadomo, że klient, który mieszka w pobliżu naszej firmy jest w lepszej sytuacji, ponieważ znacznie szybciej otrzyma zamówiony towar. Nasi klienci to głównie osoby ze średnim wykształceniem, nie mają pracy, siedzą w domu i serfują po internecie i kupują za jego pośrednictwem różne rzeczy i wybierają naszą firmę. Potrzebują szybkiej dostawy a my im to oferujemy. :)

Brak komentarzy


Firma TRANS-MET na rynku

Oferujemy transport samochodami ciężarowymi i samochodami dostawczymi. Nasza firma wyróżnia się na rynku niskimi cenami i szerokim zakresem przewozu towarów. Posiadamy samochody europejskiego standardu EURO 5. Jeśli zajdzie taka potrzeba, a klient wybierze naszą firmę to w naszej ofercie znajduje się także wysyłka za granicę.

Brak komentarzy


TRANS-MET

Nasza firma to Trans-Met. Zajmujemy się transportem i spedycją na terenie całej Polski. Oferujemy szeroki zakres usług w różnym zakresie tonażu. Nasza firma posiada 29 ciężarówek i samochodów dostawczych w różnych rozmiarach. Jednym słowem przewozimy wszystko co się da. :)

Brak komentarzy


Zakończenie kursu

Podsumowując cały kurs poszło nam rewelacyjnie. Wywiązaliśmy się ze wszystkich zadań. Zgodnie pracowaliśmy w grupie, ale przede wszystkim dowiedzieliśmy się wielu bardzo ciekawych rzeczy. Nasza wiedza bardzo się pogłębiła przez te kilka miesięcy. ;) Kurs był bardzo fajny chociaż  z niektórymi zadaniami mieliśmy mały problem, ale zawsze rozwiązywaliśmy je razem i udało nam się dotrzeć do końca. ;)

Brak komentarzy


Kurs „Młodzi Przedsiębiorczy”

Kurs prowadził nas przez pięć modułów, każdy wymagał coraz więcej pracy. W module pierwszym dowiedzieliśmy się jak oszczędzać i racjonalnie inwestować. W module drugim tworzyliśmy budżet wycieczki szkolnej. Wyznaczaliśmy cel,  przychody i  koszty, a na koniec tworzyliśmy konkretny kosztorys. Trzeci moduł pomógł nam dowiedzieć się, na co zwracać uwagę przy zakładaniu konta oraz z jakich usług możemy skorzystać, aby lepiej zarządzać własnymi finansami. Zapoznaliśmy się także z zasadami oszczędzania, które pozwolą nam realizować nasze marzenia. W module czwartym przeczytaliśmy o sposobach inwestowania. O tym, jakie są najbardziej popularne formy oszczędzania i inwestowania, o różnicach między lokatami, akacjami i obligacjami oraz o tym, że świadome oszczędzanie wymaga odpowiednich decyzji dotyczących ulokowania pieniędzy. Ostatni moduł, moduł piąty pogłębił naszą wiedzę na temat kredytów i pożyczek. Dowiedzieliśmy się, czym się one różnią, jakie mają zalety i wady oraz  na co zwrócić uwagę decydując się na kredyt lub pożyczkę.

Brak komentarzy


„TYDZIEŃ DLA OSZCZĘDZANIA”

W Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim w dniach 25.10.1012 – 22.11.2012 trwała akcja pod nazwą „TYDZIEŃ DLA OSZCZĘDZANIA W ZSE”. Zajęcia z młodzieżą prowadzili m.in. Michał Grochocki – Dyrektor Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa Oddział w Mińsku Mazowieckim, Beata Gołaś – doradca Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa Oddział w Mińsku Mazowieckim, Halina Strzębska – Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Mińsku Mazowieckim, Małgorzata Kesler – Główna Księgowa  Banku Spółdzielczego w Mińsku Mazowieckim, Marlena Pszonka –  doradca PKO BP SA Oddział w Mińsku Mazowieckim, absolwentka ZSE, ANNA Chłopik – Unijny Dyrektor Oddziału PZU w Mińsku Mazowieckim oraz doktor Marcin Matyja – wykładowca uczelni Leona Koźmińskiego w Warszawie.  I to właśnie z doktorem Marcinem Matyją, dowiedzieliśmy się wielu nowych i ciekawych rzeczy na temat psychologii pieniądza.

Brak komentarzy


Witajcie !

Grupa KKRDD z Mińska Mazowieckiego wita !:)

 

Brak komentarzy