Bum, bum, ankieta!

Witam Wszystkich Czytelników naszego bloga!

Nie pisaliśmy bardzo długo notek na blogu. Niestety, nawał materiału przed zbliżającym się egzaminem. Na dniach udało Nam się znaleźć wolną chwilę. Przygotowaliśmy wspólnie krótką ankietę na temat wykorzystywanych przez Nas usług. Wywiad przeprowadziliśmy w naszej szkole. Oto wyniki!

Pytanie (1)

Pytanie 2

Pytanie 2

Pytanie 3

Pytanie 3

 

Pytanie 4

Pytanie 4

 

Pytanie 5

Pytanie 5

 

Pytanie 6

Pytanie 6

 

Do zobaczenia!

~ Tomek

Panowie, nie zapomnijcie o kobietach!

imageJak wiadomo dzisiaj swój dzień obchodzą kobiety na całym świecie! Powszechnie obchodzony „National Womens’ Day” jest świętem gdzie mężczyźni szczególnie doceniają kobiety, które wniosły coś ważnego w ich życie, może to być babcia, mama, siostra, narzeczona , przyjaciółka, dziewczyna czy żona. Jak twierdzą mężczyźni „to kobiety nadają życiu kolorów, a bez nich  byłoby nudno i szaro”. Najczęściej w tym dniu kobiety obdarowywane są kwiatami, więc kwiaciarnie oblegane są w kolejki! Takie święto jest raz w roku, jest wyjątkowe tak jak każda kobieta z osobna!

A Wy panowe pamiętaliście o ważnych dla Was kobietach? Nie zapomnijcie im podziękować i doceniajcie to, że po prostu są, bo MY (piszę w imieniu kobiet) musimy mieć dużo cierpliwości do Was! :) *śmiech*
~Majka

„Za wcześnie, kwiatku, za wcześnie.”

Wiosna dopiero za 13 dni, a tu proszę! Kwiaty żądzą się własnymi prawami i cieszą oczy już teraz. Abstrahując od tematu przedsiębiorczości, nie można nie zauważyć, że kwiaty w ogródkach już kwitną kolorując tym samym bure kolory. Choć w kalendarzu jeszcze zima, przyroda obudziła się już do życia.

Nie zmienia to jednak faktu, że nie ma lepszego uczucia niż pobudka z rana i pierwsze, ciepłe promienie słoneczne na twarzy. Aż chce się żyć!page

Miłego niedzielnego popołudnia wszystkim! ~Emilka

Moduł oddany!

Wspólnymi siłami skończyliśmy moduł. Nie był on dla Nas bardzo trudny – pasuje tutaj określenie czasochłonny. W szybki tempie udało Nam się go ukończyć. Oddaliśmy go jako 3 grupa w całym kursie! Możemy być z siebie dumni! Przechwytywanie

Mamy nadzieję, że moduł zostanie zaakceptowany. :)

~ Tomek

Nowy moduł – nowe trudności

Hej! Zaczęliśmy nowy moduł. Moduł wyszedł w poniedziałek, więc wszyscy razem zgadaliśmy się, kiedy go wykonamy. Przez cały tydzień ciężko pracowaliśmy. Moduł nie był wcale taki trudny, jak Nam się wydawało. Oczywiście, sprawnie wykonaliśmy ćwiczenia. Wspólnie napisaliśmy post na forum oraz zrobiliśmy burzę mózgu na temat naszego logo. Tomek zajął się graficzną formą loga. Wszystko wyszło, tak jak chcieliśmy!

logo

 

Zbliżamy się do końca modułu! Zabieramy się, więc do pracy. Miłego dnia!

~ Tomek

Pierwszy post

Witamy Wszystkich Naszych Czytelników! Mamy przyjemność po raz trzeci (!) uczestniczyć w projekcie „Młodzi przedsiębiorczy”. Nasza grupa składa się z sześciu osób: Patrycji, Tomasza, Weroniki, Majki, Edyty oraz Emilii. Wszyscy chodzimy do tej samej szkoły oraz do jednej klasy. Pochodzimy z Góry Kalwarii.

Mamy zaszczyt pochwalić się wyróżnieniem zdobytym w konkursie fotograficznym podczas poprzedniej edycji kursu! Nasze zdjęcie było jednym z najlepszych.

kreatywni_gora_kalwaria

A więc zabieramy się do pracy! Nowe wyzwania i pierwszy moduł czekają!

~Tomek