24 cze 2012

Filmowa relacja z Ogólnopolskiego Festiwalu Projektów

Witajcie Blogowicze!

Opiszę Wam moje wrażenia z Ogólnopolskiego Festiwalu Projektów, który odbył się 22.06.2012 r. w Warszawie.
Już podczas rejestracji w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie rozdawano „Bingo”, które należało wypełnić w czasie trwania festiwalu, aby potem dostać pendriva, plakietki oraz krówki CEO. ;)

Gdy zobaczyłam nasze stanowisko, byłam bardzo zaskoczona. Myślałam, że będzie więcej przestrzeni między sąsiednimi stoiskami. Na szczęście udało nam się wszystko rozłożyć w ciągu pół godziny. Według mnie, nasze stanowisko wyglądało świetnie! :D Było kolorowe, estetyczne, a przede wszystkim zachęcało do zwiedzania i zadawania nam pytań przez odwiedzających. A my byłyśmy dobrze przygotowane – miałyśmy wiele ulotek :) Żeby udokumentować ten dzień zabrałam kamerę, aparat i dyktafon. Zuza nagrywała różne wywiady, Ula prezentowała foldery, a ja filmowałam rozmówców. Pani Chwastek i Pani Terlecka oraz Ania robiły zdjęcia.
Eksperci, którzy oglądali naszą Encyklopedię 2.0, zadawali wiele pytań, na które starałyśmy się wyczerpująco odpowiedzieć. Nasze panie uzupełniały niektóre wypowiedzi. Eksperci udzielali nam wielu cennych rad, z których na pewno skorzystamy. Tak im się podobało, że zabrali nam wszystkie ulotki, aby pokazać naszą Encyklopedię innym. A podczas podsumowania festiwalu redaktor Pacewicz powiedział, że teraz wszyscy będą od nas ściągać :)

Festiwal przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze. Nie sądziłam, że będę mogła spotkać osoby, z którymi wymieniałam komentarze na blogach. To niesamowite uczucie, kiedy można spotkać znajomego z sieci w realu.

Zobaczcie fragmenty wywiadów, które sfilmowałam i zmontowałam.

YouTube Preview Image

Pozdrawiam Kinga :)

Komentarzy: 2

  1. [...] Kinga już opublikowała na swoim blogu relację filmową. Zajrzyjcie tam [...]

  2. blogerzy.ino

    Kingo świetny film! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co udało Ci się zrobić ze zdjęć i filmików wideo. Z doświadczenia wiem, że musiałaś poświęcić na to bardzo dużo czasu, ale wierz mi OPŁACAŁO SIĘ. Gratuluję!
    Ola Terlecka

css.php