żyjąc w plastikowym kinie .

 • Ocena programu po dwóch miesiącach .

  Po dwóch miesiącach użytkowania sprzętów elektronicznych i platformy uczniowie doszli do wniosku, że  jest ona przydatnym narzędziem w naszej pracy.  Poprzez platformę są wysyłane uzupełnienia z lekcji lub prace domowe co skraca nam czas, który  poświęcamy na naukę.  Niestety nie wszyscy nauczyciele z tego korzystają.  Również nie wszyscy uczniowie przynoszą potrzebny sprzęt elektroniczny. Wszyscy mają pożytek z tego programu gdyż mogą korzystać z WI-FI  co uprzyjemnia nam czas w trakcie przerw.  Teraz naszym zadaniem będzie przygotować spot reklamowy,  który dzisiaj skończyłem z członkami naszej grupy .

  Przepraszamy za nieregularne posty .

   
 • Elektronika w gimnazjum

  Jakiś czas temu dostalismy możliwość przynoszenia do szkoły sprzętów elektronicznych takich jak  laptopy , tablety , ipady itp.  Juz na samym początku okazało sie że tych uczniów którzy zaczęli przynosić do szkoły swoje laptopy nie jest zbyt wiele ,ale mimo tego osobom które je przyniosły pomogło to w takich rzeczach jak referaty , prezentacje multimedialne ,a takze w samej nauce. Niestety niektórzy nauczeciele stali sie przewrażliwieni na te laptopy dlatego kazali tym osobom zamykac je podczas lekcji przez co czasami kończyło się to kłótnią z nauczcielem. Mimo pewnych problemów uczniowie starają sie już stosować do zasad jednocześnie są zadowoleni i chcą nadal mieć możliwość przynoszenia do szkoły sprzętów elektronicznych.

   
 • Dzisiaj mieliśmy ocenić tą nową platformę która weszła w użycie . Ogl jest ona bardzo przydatna i są zawarte wszelkie informacje które były na lekcji . Uczniowie już przynoszą sprzęt i nie narzekają . Ogl pomysł wypalił .

   
 • Szkolna Debata .

  Sprawozdanie z debaty szkolonej .
  We Wtorek odbyła się debata szkolna w sali gimnastycznej , tam zaczęliśmy omawiać co ma się zmienić w szkole dzięki nowemu programu do którego dołączyła nasza szkoła . Debatę rozpoczęli pan Dariusz i pan Robert . Zaczęli czytać nasze propozycje i omawiać które wypalą a które nie . Z pośród wielu postulatów wybraliśmy najlepsze . Rozmawialiśmy o ewentualnych skutkach nieprzestrzegania regulaminu . Pozdrawiam śliwken .
  P.S
  Na razie jeden z pomysłów wypalił a mianowicie platforma gdzie są zamieszczane materiały z lekcji .

   
 • Ogólne informacje .

  Drodzy  czytelnicy chciałbym jako Moderator przedstawić ekipę z którą pracuje .

  Mateusz Śliwiński – Moderator.

  Maciej Muszak  – Redaktor.

  Antek Goszcz – Konstruktor postów.

  Paweł Świercz – Konstruktor postów.

  Dominik Kłuciński – Konstruktor postów.

  Sebastian Stelmach – Konstruktor postów.

  Jeżeli Państwo mają  jakieś pytania lub zastrzeżenia dotyczące bloga proszę pisać na @ : Matx_626@o2.pl

   
css.php