O nas

Jesteśmy z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole. Należymy do projektu „Włącz się. Młodzi i Media.” W naszym blogu pragniemy udowodnić Wam ile korzyści płynie z prowadzenia zdrowego stylu życia.

Na początek przybliżymy wam wszystkich uczestników naszego projektu:

Karolina Brudnicka

Mam na imię Karolina. Jestem uczennicą drugiej klasy technikum o profilu obsługi turystycznej. Lubię jazdę na rowerze i spędzanie czasu z przyjaciółmi. Na co dzień jestem osobą aktywną. Codziennie ćwiczę oraz staram się zdrowo odżywiać. Chciałabym wszystkich zarazić swoim zapałem do prowadzenia zdrowego stylu życia! :)

 Beata Kreczmer

Nazywam się Beata Kreczmer. Uczęszczam do drugiej klasy technikum o profilu obsługi turystycznej. Uwielbiam aktywie spędzać czas na świeżym powietrzu. Najchętniej wsiadam na rower i jeźdże na rolkach. Dzięki temu mogę również poznawać nowe miejsca co wiążę się to z moim kierunkiem. Staram się także zdrowo odżywiać. :)

 

Aleksandra Wojciechowska

Chodzę do technikum obsługi turystycznej. Lubię aktywnie spędzać czas. W wolnych chwilach często gram w siatkówkę i piłkę nożną.

Marta Kamyszek

Część nazywam się Marta. Chodzę do 2 klasy technikum o profilu technik obsługi turystycznej. Uwielbiam spędzać miło czas z przyjaciółmi i czytać książki. W życiu chciałabym podróżować po najciekawszych zakątkach świata.

 Olga Kamyszek

Mam na imię Olga, chodzę do 2 klasy Liceum ogólnokształcącego o profilu prozdrowie-ratownictwo medyczne w Ekonomiku. Cały czas staram sie dążyć do wyznaczonych sobie celów, które mają znaczącą role w mojej przyszłości, czego skutkiem sa ambicje ponad możliwości. Aniołem na pewno nie jestem . Uwielbiam sport, staram sie prowadzić zdrowy tryb życia do czego bardzo inspiruje sie postacią Ewy Chodakowskiej, którą jestem po prostu zauroczona. To ze ma idealne ciało (oczywieście moim zdaniem) to jedno a to, że jest niezwykłą kobietą to drugie. Prócz zamiłowania do jakiejkolwiek aktywności fizycznej, moim głównym zainteresowaniem jest rap, który został zaszczepiony we mnie przez starszych braci juz jak byłam mała :)

Recent Posts

  1. Zumba w naszej szkole Leave a reply
  2. Ruch to zdrowie! Leave a reply
  3. Zdrowo nie oznacza skomplikowanie Leave a reply
  4. Dowiedź się więcej Leave a reply
  5. Gdy jedzenie rządzi Twoim życiem Leave a reply
  6. Pokochasz to!!! Leave a reply
  7. Nasz sklepik szkolny Leave a reply
  8. Działania grupy :) Leave a reply